ETS 2 - Renault Trucks T Tuning Pack DLC (ana konu)

Tuning pack sadece t range için çıkacakmış gibi duruyo ama umarım böyle olmaz çünkü premium ve magnum araçlarınında özelleştirilmesini isterim her ne kadar magnum kullanmasam da premiumu kullanıyorum arada sırada ve biraz adama benzer tuning pack ile

3 Beğeni

Geliyor gelmekte olan #BirSevdadırRangeT

3 Beğeni

Başlığı düzenledim. Yayında bakarız. :grin: Selçuk abiye tatil de yaramıştır hani :upside_down_face:

11 Beğeni

Dx12 gelecekti hala ortada yok acaba rtx,dlss tarzı özellik getirmeyi mi düşünyorlar o yüzden mi bekletiyorlar dx 12 güncellemesi. Tabi bu dediğim çok düşük bir ihtimal. Sonuçta SCS bu.

3 Beğeni

Bu konu, Selçuk bey ile bir yayında konuşulmuştu, hatta daha 1.40 yayınlanmamıştı. Oyuncularımızın kullandıkları sistemlerinin sadece %10’u kadarı RTX destekli bir sistem kullandığını söylemişti. Yani gelse bile büyük bir tartışma konusu olurdu.

1 Beğeni
3 Beğeni
6 Beğeni

instadan… Geliyor gelmek de olan…

8 Beğeni

Hadi aslanım çok az kaldı :grin:
Geliyor Gelmekte olan

hareketlik başlıyor. https://steamdb.info/app/227300/history/

4 Beğeni

Şu zamlardan önce gelseydin de direk çekip alsaydım be şimdi eski fiyatın indirimsiz haline inmesi için indirim bekle.!

Allah sizi bildiğiniz gibi yapsın scs, magnum yoksa, premium yoksa almıyorum ulan :rage:

:///

6 Beğeni
2 Beğeni

38 TL’ye değer mi acaba :face_with_raised_eyebrow: Scania ve Volvo modifiye paketi gibi dolu olur mu ?

2 Beğeni

Sadece reno t için gelirse değmez bide 38 lira yani bilemedim

1 Beğeni

Diğer tuning dlc’leri 29 tl belki aynı fiyattan çıkar
Şuan bu dlcyi mi alsam yoksa 12 aylık iRacing mi alsam kararsız kaldım :smiley:

1 Beğeni

12 aylık iracing al bak dalgana ilk defa alana çok ucuz çünkü benim 6 aylık bitecek haziranda sanırım

reno t her zaman aynı

2 Beğeni

Sürekli Range T yi paylaşıyorlar. 1 kere bile Premium ve Magnum paylaşmadılar. Ve SCS hiç bir zaman bize ters köşe yapmadı diye hatırlıyorum. Ne paylaştıysa o

3 Beğeni

T Evolution için geliştirildiği ortada diğer modeller umrunda bile değil.

3 Beğeni

Hala Premium, Magnum diye konuyu meşgul ediyorsunuz. 1 gün kaldı çıkmasına, Premium ve Magnum için en ufak bir çağrışım, paylaşım yok. Konunun başlığı T Evolution Tuning Pack diye değişti ama sizde jeton hala düşmedi. Daha ne diyeyim ki.

5 Beğeni