ETS 2 - Renault Trucks T Tuning Pack DLC (ana konu)

Bu paket, ileriye dönük bir paket olarak satışa çıkmış sanırım. Renault T ve sonra ki modeller için, belki de eski modeller yenileri geldikçe oyunda atılabilir/atılmayabilir (Markaya kalmış). İlerleyen süreçler de aynısını diğer markalarda da görürüz, kim bilir.

2 Beğeni
7 Beğeni

Vazgeçtim alacağım dlc yi Magnum’u knoxx’un , premium’u da schumi veya başka birinin yaptığı modlarla oynarım.

3 Beğeni

DLC ile gelen trailer paintjob.

6 Beğeni

Krone’da veya Schwarzmüller’e de geliyor mu bu boyama?

1 Beğeni
13 Beğeni

Hayır. Sadece SCS standart dorseleri için.

2 Beğeni

Yedin bitti. 6 saat sonra bi 30 TL daha, sonra bir 30 TL daha…

7 Beğeni

Oyunun standart dorselerine gelen dlc boyaması, lisanslı dorselere de eklenir mi?

1 Beğeni

Tuning Pack’i alan oldu mu? Nasıl sizce?

1 Beğeni

Tek kelimeyle mükemmel

2 Beğeni

Peki tavuk dürüm+ayran mı daha iyi yoksa tuning pack mi ona göre dürüm sipariş edicem :face_with_raised_eyebrow:

4 Beğeni

Renault T-Range seven alsın bence. Ben pek Renault sevdalısı değilim ama oyunda DAF ile beraber en çok özen gösterilmiş marka. Sadelikten yanayım, pek tuning sevmem ama güzel detaylar var.

Kabin içinde yastık opsiyonlarına sırtlık eklenmiş. Yatağın üstüne battaniye konulan yere de ekstra yatak eklenmiş. Sırtlık ve yataktan birini seçince diğer opsiyonu otomatik olarak kilitliyor. Neden böyle yapılmış anlamadım.

Jantlar için daha fazla opsiyon olabilir miydi, mesela Volvo ve DAF Tuning Packlerindeki gibi jant kapakları beklerdim açıkçası.
Kalite olarak şüphesiz en kaliteli tuning pack ama içerik olarak biraz daha bir şeyler olabilirdi bence.

5 Beğeni

Selçuk abi gerekli cevabı vermiş. O paraya döneri malesef bir seferlik yersin, ama tuning pack deponda daima durur. Canın çektikçe yersin eheheh :smiley:

7 Beğeni

DLCyi beleşe almış gülüşü.

2 Beğeni

Tartışmasız :joy:

1 Beğeni

tabi ki tunning pack. Dürümü yedikten bir kaç saat sonra çıkacak ama tunning pack ömür boyu sende duracak

2 Beğeni

artık sanki her aracın her modeline ayrı ayrı modifiye paketi gelecekmiş gibi hissettim, ve bu beni rahatsız etti

7 Beğeni

image
:smiley:
Markayı sevenler için güzel.Parası olan alsın oynasın kimse karışamaz zaten.

5 Beğeni
17 Beğeni