ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

OYLAMA İÇİN →

2 Beğeni

geliyor iki gözümün çiçeği :grin: yılbaşı yayınında resmi olarak duyuracaklar diye tahmin ediyorum #BirSevdadırETechT

5 Beğeni

E-TechT bile çıktı geliyor bir şu sınav zamanı gelmiyor geçse de oynasam çok özledim valla ya :cry:

3 Beğeni

27 Beğeni

Renault T Range Evolution’un yeni serisi Turbo Leader.

8 Beğeni
Bu gönderiyi Instagram'da gör

FARUK GÜRBÜZ (@tr_truckspotter)'in paylaştığı bir gönderi

4 Beğeni

direksiyonu nedense beğenemedim… ama tırı satın alıp kulanacak şöförlerin beğenmesi daha önemli tabi…

İçeride güzel değişimler olmuş. Direksiyon tasarımı şöförün rahatlığına göre tasarlanmışa benziyor. Bence geçerli bir kokpit değişikliğine gidilmiş.

2 Beğeni

sonunda o saçma direksiyondan kurtulmuşlar çok iyi olmuş. senelerdir aynı tasarım diline sahip direksiyonu güncelleyip duruyorlardı.

3 Beğeni

FARUK GÜRBÜZ on Instagram: "Renault T Evo Hayalet Ekran @renaulttrucksturkiye #renault #renaulttrucks #evolution" bu da yeni hayalet ekran videosu. #BirSevdadırRenaultT

2 Beğeni

Şu maketten bi alamadım ya :unamused: Ne arabayı gördük ne maketi :smile:

5 Beğeni

Yeni nesilden ilk teslimat gelmiş, yeni panel ve direksiyon harika görünüyor…
(Ulaşım Turkey - Hikayeler kısmında mevcut, hikayenin linki atılamadığı için bu şekilde attım)

Ulaşım Turkey (@ulasimturkey) • Instagram fotoğrafları ve videoları

3 Beğeni

Kim bilir SCS teslimatı ne zaman gönderir?
:rofl:

Nisanda E-Tech T ile birlikte gelir belki

Şu aracın direksiyonuna bayılıyorum ya. Aşırı güzel duruyor.

2 Beğeni

Güvenlik adına bence çok güzel olmuş, eskiden gösterildiği gibi emniyet kemeri taktiği kullanılıyordu ama çok iyi düşünülmüş bu tasarım.
Hikayeler kısmında 4. hikaye

Ali SAMANGÜL (@ali_samangul_trucks_media) • Instagram fotoğrafları ve videoları

3 Beğeni

İtalyan araç tasarımcısı Marcello Gandini ölmüş. Renault Magnum’u tasarlayan kişiymiş.

ve tabii daha birçok otomobil tasarlamış.

https://twitter.com/DarraghMcKenna/status/1767975244973617452

17 Beğeni

Bu güzelim araca buzdolabı diyen kitle aynı çekiciyi tasarlayan kişinin o çok sevdikleri İtalyan, Alman ve Fransız arabalarını tasarladıklarından haberleri bile yok.

4 Beğeni

Efsane kasa vesselam.

üzdü

14 Beğeni