ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Adam ya adam adam :smiley: :heart:

7 Beğeni

Artık potansiyelimizin farkına varalım. Bizim kimseden eksiğimiz yok. Üzerimizdeki şu “yapamam, ben mi kazanacağım, ne insanlar var onlardan bana mı sıra gelecek” düşüncelerden kurtulalım.

Koşullar ne olursa olsun yapabilecek kapasitedeyiz. Biz sadece önümüzdeki işe odaklanalım !

11 Beğeni

Sanaldan gerçeğe :smiley: @HetriX Tebrikler :smiley:

25 Beğeni

Tebrikler @HetriX :tr: :tr:

4 Beğeni

Emeğine , yüreğine sağlık @HetriX :+1::nazar_amulet:

4 Beğeni

Bu markalarla bu seviyelerde isminin anılması gerçekten çok büyük gurur, tebrik ederim. Gerçekten inanmıştım şahsım adına ve çok mutlu oldum.

Beğendiğin bir parçayı, aksesuarı vs. söylersen sana özel bir mod yapalım, park ailesi olarak kutlama hediyemiz olsun :smiley: @HetriX

22 Beğeni

Tasarımda oyumu kendisine vermeme rağmen kazanmasına çok sevindim.
Videodaki anlattığı hikayesi, tasarım aşamasında ilham kaynakları, tasarımda kullandığı programda kendi kendini geliştirmesi ve bence hepimizin içine dokunan durum direksiyon setini alacak ekonomik durumunun olmaması.
Çünkü bu hemen hemen hepimizin sorunu.
Bu tarz yarışmalar SCS iş ortakları tarafından çok sık yapılmaya başladı.
Arkadaşın bu başarılarının sürekliliği için yapacağı tasarımları popülizmin etkisinde kalmayarak gerçekten kişisel zevklerimize göre değerlendirirsek bu alanda gerçekten tutunmasına katkı sağlamış oluruz.
Her adayın fanlarının oylamada ne kadar spam yaptığını bilmediğimiz için eğer spam olmadan 1. olan aday farklı ise onu da tebrik etmek gerekir diye düşünüyorum.
Bir başka yarışmalarda da çok daha iyi tasarımlarını görmek dileğiyle…
Tekrardan tebrikler @HetriX

8 Beğeni

Acaba kaplama oyuna ne zaman nasıl aktarılacak? Şimdi bunu bekleme zamanı. Nasıldan kastım güncelleme ile mi yoksa modifiye paketi gelir de onunla mı eklerler?

2 Beğeni

Helal olsun kral videoda güzel olmuş @Hetrix hocam :smile:

3 Beğeni

:uk:
As of now, this design (slightly adjusted by the Renault Trucks’ team of designers) is now available as part of a free update for all owners of Euro Truck Simulator 2 on Steam, so make sure you take a moment to check it out for yourselves. We think it looks great!

:tr:
Şu andan itibaren, bu tasarım (Renault Trucks’ın tasarım ekibi tarafından biraz ayarlandı) Steam’deki tüm Euro Truck Simulator 2 sahipleri için ücretsiz bir güncellemenin parçası olarak mevcut, bu yüzden kendiniz kontrol etmek için bir dakikanızı ayırdığınızdan emin olun. Harika göründüğünü düşünüyoruz!

5 Beğeni

@ONURKULL Teşekkürler zahmet etmeyin hiç sağolun :innocent:
@Burak39 Yorumun için teşekkürler
@sparteam Bilmiyorum belki bugün belki yarın
@OSG22 Teşekkürler sağolun hocam

8 Beğeni

Adamlara Türkçe röportaj videonu izlettin tırın arkasına Turkey yazdırdın, oyundaki tasarımın gerçek bir tıra uyarlandı daha ne olsun hocam helal sana :rofl:

4 Beğeni

O videoyu yayında başka bir işle uğraştığım için tam izleyemedim linki varsa atar mı biri?

2 Beğeni

İçlerinden en kalitelisiydi zaten. Tebrikler :clap: :clap:

3 Beğeni

Enes’in tasarımı şu anda 1.40’ta mevcut :slight_smile:

25 Beğeni

tahmin ettim :smiley: ula 1.41e öksüz muamelesi yapılıyor lanet olsun
1.41’de yarın çekmem lazım bir şekilde ekleyelim

7 Beğeni

"Screenshotlarınızı bekliyorum"u “I can’t wait for screenshots” olarak nasıl çevirmişler acaba :smiley:

1 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyorum anlamına geliyor sanırım yanlış bilmiyorsam :smiley:

2 Beğeni

Yarın gelir. DAF XF 2021’de de öyle olmuştu.