ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

Galerilerde yenilenmiş sanırım arkada yeni logo var :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Ets 2 tarafında blog ve mavi perdeli E-TEchT gelmedi . Yarın blog ve küçük güncellemeyle mavi perdeli E-Tech T gelebilir Renault Logosu değişebilir.

4 Beğeni

ahh shit here we go again

3 Beğeni

Boyama gelir diyeceğim ama araç geliyor heralde. Volvo’yu beklerken Renault’a kısmetmiş ama bu aracıda seviyorum.

2 Beğeni

haberi hazırlıyorum. biraz değişiklik olsun lan sıkıldım. :smiley:

1 Beğeni

SCS Software ve Renault Trucks iş birliği ile :zap:E-Tech T çekicisi için tasarım yarışmasında birinci gelen Diamond Echo tasarımının uygulandığı mavi örtünün altındaki çekici 9 Nisan 2024 tarihinde Euro Truck Simulator 2 aracılığıyla ortaya çıkacak.
:point_right:

:eyes:

14 Beğeni

O zaman 1.50’de şarj istasyonları da eklenmeli. En azından alt yapıya eklenmeli.

9 Beğeni

Aynen öyle, burada en merak ettiğim konu kesinlikle şarj sistemi. Acaba nasıl yapacaklar :thinking:

1 Beğeni

bende en merak ettiğim konu 1.50 nin ne zaman geleceği. 9 Nisanda önce gelmesi lazım .
Yarın sizce E-Tech T bloguyla Renault T nin 2024 modeli oyuna gelir mi

3 Beğeni

Biz şimdi nasıl sarj edicez bu arabayı :smiley: Hadi diyelim haritaya sarj istasyonları eklenene kadar mazot alıyor gibi pompaya mı yanaşıcaz yani :smiley: Sanki oyundan buna benzer bir şeyler görsek iyi olurdu, west balkans ve avusturya rework’da görmüştük bir kaç istasyon ama pek bi anlamı yok gibi duruyordu. :smiley:

3 Beğeni

iyi togga ekmek çıktı

5 Beğeni

Onu kafaya takmaya gerek yok bence.Mazot alırken inip tabancayı depoya sokuyoruz sanki.:smiley:
Şarj süresi uzun olduğu için yük alırken olduğu gibi siyah ekran girer.Fazlasını beklemeyin.
Eminim sesleri çok güzel olacaktır.(!)

3 Beğeni

bu eleman gelip gelip aynı şeyleri yazıyor olm ben 15 yıldır buradayım bir şeyin haberini yaptıysak mevzu bitmiştir. bu tipler scs’in spekülasyonlara inanmayın ap101 zart zurt tiplerin açıklamaları yüzünden doğru haberlere de şüphe ile yaklaşıyor bunca sene zaten her şeyi scs paylaşmadan paylaştık çünkü yakından takip ediyoruz, ediyorlar. :smiley: hayır press maili veya olası iş birliği gelecekse bana gelecek twitterdaki herhangi bir hesaba değil. haliyle :cowboy_hat_face:

13 Beğeni

1.50 betası gelmeli artık haftaya bir şeyler bekliyorum…

3 Beğeni

İyi de oyunda şarj istasyonu yok ki. İlk önce bunun tanıtılması lazım değil mi?

2 Beğeni

bir kılıf bulunur elektrikli sonuçta

1 Beğeni

ben oyuna mod ile yapabiliyorsam scs her türlü yapar :smiley:

1 Beğeni

İçimden bı his bugün gelecek diyor inşallah yanılmam

3 Beğeni
7 Beğeni

Renault logosu değişmemiş eski logo duruyor. Lyon Renault galerisinin önünde ve büyük Renault galerilerinin önünde tırı görebilirsiniz.

#BirSevdadırETechT

17 Beğeni