ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

yalnız sesler değişse bile kabinde hala kafa beceren sesler devam ediyor bunu modcu da aşamıyor

Fernbus’ta açın bakın fmod ile araç motor sesi kokpitte nasıl duyuluyor :slight_smile: ama SCS neden bir şeyleri bilerek kısıyor anlamıyorum vakit mi yok geçici çözümdem memnunlar mı?

EVR’nin seslerini önümüzdeki haftalarda tanıtabilirim önümüzdeki hafta olmaz herhalde ama bakarım çok daha önemli işler var :sweat_smile::yum::wink:

5 Beğeni

şu videoda ses çok güzel fena yakışmış zaten milletin sürekli yeni araç gelsin zart zurt olsun olayı tamamen multiplayer ile alakalı yemeyin beni fmaxmiş range tmiş :smiley: yav sen multiplayerda oynamak için koca oyunu hiç ediyorsun

neyse pazar akşamı devam ederiz

7 Beğeni

Abi bu adamın ses modlarını satın almanı tavsiye ederim. Bedava olanları bile çok kaliteli. SCS’ninkinden daha gerçekçi.

SCS’nin sesleri çok:

2 Beğeni

ühhh

6 Beğeni

EVR nin Man ses modunu satın aldım ama mod falan gelmedi sorunsuz alabilen oldu mu?

1 Beğeni

gelirse bana da gönderebilir misin? :d (mailde spam kutusunu kontrol et)

2 Beğeni

Güney Amerika’da üretilen Volkswagen Constellation’ın yerini alacak yeni araç; Volkswagen Meteor

• Model MAN TGX serisini temel almaktadır
  • Motor MAN D26 sıralı 6 silindir, 13.0 litre 520 ve 460 beygir seçenekleri
  • 6x2 ve 6x4 şasi seçenekleri
    img_4626
    img_4707
    meteor
    img_4640
9 Beğeni

şimdi nebileyim neyse çok tgx duruyor keşke biraz vwleşse ama o da manlaştı man da vwleşti eee?

3 Beğeni

Bence bu çirkin modelden kurtuldukları için sevinmeliyiz :smiley:

7 Beğeni

Crafter’ın abisi idi :grin:

2 Beğeni

Çocuklar…
Ne çabuk büyüyorlar :slightly_smiling_face:

6 Beğeni