ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Man tırlarının normalde direksiyonda ‘Man’ yazısı değilde sembolleri olmuyormuydu ? :slight_smile:

Hocam gözünün önünde mi? Gözüne mi batıyor? Arkada hiç bakmayacağın yerde duruyor.

Yok üstad bence araç tam değil aceleye getirmişler.

O dediğin efficientline 3 de var güncellemeyle getirirler illaki.

peki nedir bu efectline 3 2 sini niye begenemddinz

Teknik farklarını bilmem ama efficient line 3’e aracın makyajlanmış hali diyebiliriz. Yanlışım varsa affola

Effectline 3

Ufak tefek değişiklikler var, ızgarada vs.

Oyundaki mandaki ön ızğarada bu panjur yok artı direksiyon da böyle

Ayrıca efficientline 3 de 2-1 serilerine kıyasla yatak kısmı Scania S-R serilerinde olduğu gibi buzdolap sistemi daha gelişmiş,kabinde alan daha çok kazanılmış .Yani Biliyorsunuz MAN-Scania WAG grubuna bağlı yani kardeş firma diyebiliriz bu nedenle araçlarda aynı parça kullanımı arttı .Örneğin Şanzuman konusunda Scania-Man aynı modeli kullanıyor ( Kendi Tasarlayıp ZF 'e üretim yaptırıyorlar) …

Gerçekte ön ızgara yoksa bu ön klima petegi intercooler cok toz toprak olur inşallah böyle acık değildir

önde ızgara olması veya olmamassı bir şeyi degiştirmez olay tasarımla veya ayrodinamik tasarımla ilgili.
adamlar bu tipi secmiş yapmış (marka kimligi denir)
image
sogutmanın bir cok yöntemi ve bölümü var,buradaki ara sogutma.

Güncellemeyi yapıp kısa biraz turladım. Araç gayet tatlı keyifli olmuş ben beğendim. Harita paketleri güncellenine kendi profilimde ara sıra şirkete çalıştan man ile sefer atarım. Gece sürüşünün keyifli olacağını düşünüyorum :smile:

Yalnız farkettim ki bu sefer gerçekten bir tır gibi olmuş. Diğer tırlara göre daha ağır ve süspansiyonları daha iyi geldi. Bu da gerçekçiliği arttırıyor.

İyi ozaman cok toz toprak toplar arac

• bir aracın tasarımı 5 yıl sürer.(kagıttan satışa)
  • ar-ge calışması 10-20 milyon euro
  • prototip araclar dünya cevresini 2-3 kez turlar (en soguk yollardan en sıcak yollara)

bunca zaman,tonlarca mühendis,bilgisayar teknolojisi,milyon kilometre sürüş sonrası toz topragı unuttular diye düşünüyorsan…

Ozaman ford fmax laf atmayacaklar yok volvo fh benzemiş demiycekler yan yana geldiklerinde fmax volvo dan daha büyük gözüküyor.

boyuta bakarak neyse çok yanlış çıkarımlarda bulunuyorsun

ozaman tipe bakarakta yorum yapmayacaklar

Ya kim yorum yapmış? bundan sanane? F-max bu kadar düşünmüyor. Ford Otosan’da hisseniz mi var da bu kadar savunmaya geçiyorsunuz. Savunduğumuz firma kar amacı güden bir yer??? MAN TGX Euro 6 için teknik bir bilgi paylaşacaksanız paylaşın alakasız şeylere katlanamıyorum.