ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Ayrıca efficientline 3 de 2-1 serilerine kıyasla yatak kısmı Scania S-R serilerinde olduğu gibi buzdolap sistemi daha gelişmiş,kabinde alan daha çok kazanılmış .Yani Biliyorsunuz MAN-Scania WAG grubuna bağlı yani kardeş firma diyebiliriz bu nedenle araçlarda aynı parça kullanımı arttı .Örneğin Şanzuman konusunda Scania-Man aynı modeli kullanıyor ( Kendi Tasarlayıp ZF 'e üretim yaptırıyorlar) …

1 Beğeni

Gerçekte ön ızgara yoksa bu ön klima petegi intercooler cok toz toprak olur inşallah böyle acık değildir

önde ızgara olması veya olmamassı bir şeyi degiştirmez olay tasarımla veya ayrodinamik tasarımla ilgili.
adamlar bu tipi secmiş yapmış (marka kimligi denir)
image
sogutmanın bir cok yöntemi ve bölümü var,buradaki ara sogutma.

7 Beğeni

7 Beğeni

Güncellemeyi yapıp kısa biraz turladım. Araç gayet tatlı keyifli olmuş ben beğendim. Harita paketleri güncellenine kendi profilimde ara sıra şirkete çalıştan man ile sefer atarım. Gece sürüşünün keyifli olacağını düşünüyorum :smile:

4 Beğeni

Yalnız farkettim ki bu sefer gerçekten bir tır gibi olmuş. Diğer tırlara göre daha ağır ve süspansiyonları daha iyi geldi. Bu da gerçekçiliği arttırıyor.

İyi ozaman cok toz toprak toplar arac

• bir aracın tasarımı 5 yıl sürer.(kagıttan satışa)
  • ar-ge calışması 10-20 milyon euro
  • prototip araclar dünya cevresini 2-3 kez turlar (en soguk yollardan en sıcak yollara)

bunca zaman,tonlarca mühendis,bilgisayar teknolojisi,milyon kilometre sürüş sonrası toz topragı unuttular diye düşünüyorsan…

6 Beğeni

Ozaman ford fmax laf atmayacaklar yok volvo fh benzemiş demiycekler yan yana geldiklerinde fmax volvo dan daha büyük gözüküyor.

boyuta bakarak neyse çok yanlış çıkarımlarda bulunuyorsun

2 Beğeni

ozaman tipe bakarakta yorum yapmayacaklar

Ya kim yorum yapmış? bundan sanane? F-max bu kadar düşünmüyor. Ford Otosan’da hisseniz mi var da bu kadar savunmaya geçiyorsunuz. Savunduğumuz firma kar amacı güden bir yer??? MAN TGX Euro 6 için teknik bir bilgi paylaşacaksanız paylaşın alakasız şeylere katlanamıyorum.

11 Beğeni

Hasan abi man ın yeni tırına bir interior ışığı ekleselerdi fena olmazdı diyorum sen ne düşünüyorsun? single için modlar var da multiplayer oynarken falan fps i çok düşürür müydü sence?

Evet 16 Bin Km lik deneyimimi şimdi sizlere aktaracağım ;
-Model tatmin edici(ETS2 Standardında)
-Sesler gerçekçi D38 Motor 480 PS Sonrası biraz gerçekçi gelmedi
-Slotlar yeterli (ek boya parçaları) ancak içerisi için aynı şeyi söyleyemem…
-Yakıt tüketimi gayet iyi %38-42 arası MP oynayanlar için ideal ( Scania ile aynı depoları )
-İnterior detayları gayet iyi (direksiyon hariç) her ne kadar sevmesenizde gülücüklü yastık dahil :rofl::joy:
-Araç yeni fizik ile yolda “TIR” Gibi :smiley: gidiyor sürüşü hoşuma gitti
-Retarder’i eh işte Scania’ya benzemeye çalışmış İveco Gibi olmuş (Gerçekte Efficentline3’te Scania ile aynı Şanzıman’ı kullanıyor)
Yazdıklarım kendi deneyimlerim ve kendi yorumum Kesinlikle Oyundaki 7 Markanın Fanı Değilim Scania yı övmüyorum …

6 Beğeni

Yeni EvoLion serisi

5 Beğeni

Dün akşam işten güçten zaman bulup zorla oynadım. Güncellemeyi yükledim. 124L scaniamı bırakıp bi hevesle aldım. 440 hp xl olandan aldım ki piyasa modeli olsun, gerçeğini her sabah görüyorum karşılaştırma kolay olur.

<çamur atma başla>

İlk izlenimlerim:

• model kalitesi öncekine göre çok iyi evet. ama scs forumlarında sahibini hatırlayamadığım ama herkesin sahip olduğu man modlarını yapan adamınkine göre çok çok büyük bi fark yok.
  • arabanın önü normalden kalkık geldi. gerçekte görmesem belki midilli veya lowdeck olmayan araba için normal derim ama değil. Büyük lastik veya jantla kombinasyon yapınca da askeri veya hafriyat arabasına dönüyor. Lowdeck modu da çok orantılı değil.
  • interior gayet iyi
  • gel gelelim ses kalitesine. övdünüz övdünüz bi hevesle girip yine hevesim kırılarak çıktım. yine aynı sığlık var. cidden kayıtları alırken acaba arabanın camları açık falan mı sürüyorlar. acaba gerçeğini hiç kullanmadan mı sesi oturtuyorlar. fmod vs. diyerek yoramayacağım, uyduruk 3. parti modlarda bile adam kabin derinliğini ve ses kalitesini oturtabiliyor. 32 bit ilkel mi ilkel omsi 2’de bile ses derinliği var.
    Şöyle bir örnek vereyim
2 Beğeni

bence sesleri tamamen şu an baştan savma yapıyor demesek de sanki geçiştirmek için yapıyorlarmış da fmod ses motoru olayına saklıyorlarmış gibi bir his var bunu farming simulator’da yaşıyoruz kabin içinde çok fazla gürültü oluyor hatta geçen karda bir kepçenin videosunu izlemiştim

interior sesini kısarak oynasak daha iyi olacak anlaşılan

ses dışarıdan güzel yeterli ona bir şey diyemem de marka da bir şey demiyor herhalde bu duruma ya benim aracım o kadar bağırmıyor :smiley: siz napıyorsunuz lan…

4 Beğeni

Video ile oyundaki araç arasında abartılcak kadar kötü bir ses farkı yok bence

2 Beğeni

oyundaki ses yarım saatten fazla maruz kalınca sıkıyor, ilk 15 dakika iyi. bana çok çiğ geliyor. aradaki farkı düzgün kulaklıklarla anlayabilirsin

şu heriflerin modlarına bakın:

2 Beğeni

Her ses belli bir süre sonra sıkar seni 15 dk beni 30 dk sonra aç müziğin :notes: sesini oyundan keyif almaya bak :wink:

1 Beğeni