Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

@200BasanTofas ellerine sağlık güzel gözüküyor

2 Beğeni

Arkadaşlar çift dorseleri modlu modsuz haritalarda tüm ülkede çalışmasını sağlayan bildiğiniz mod varmı? (yükler iskandinavya dışıda çıksın istiyorum)

2 Beğeni

Kendimde kullanıyorum baltic’ım olmadığı için. Buyur link

2 Beğeni

Multiple Trailers in Traffic diye arat Google’da, aradığın mod karşına çıkar.

2 Beğeni

Schumi’nin yaptığı Bu mod oyuna radar dedektör cihazı ekliyor, herhangi bir radara yaklaştığınızda bip sesi çıkararak sizi uyarıyor. Tavsiye ederim
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=228371

6 Beğeni

Abiler olurda isteyen biri olursa diye buraya bıraktım. Dileyen indirebilir.

6 Beğeni

Tavsiye edebileceğiniz grafik modu varmı?

@Blacklight
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=247693

3 Beğeni

Başarılı mod yapımcılarından Sinagritbaba’nın Avrupa Lojistik Firmaları Boya Paketi ,ETS2 dünyasına yeni eklenen Man Euro 6’ya uyarlandı.

6 Beğeni

Bir ara hayalet gösterge modu vardı kullanan varsa hayrına link atsın

@vgezgin57 Download hayalet rar

2 Beğeni

arkadan gelip 1100 yazan polislerden koruyacak birşey varsa iyi olur :smiley: öyleki genelde 87 ile gittiğim yolda sınırın aniden 70 50 gibi rakamlara düşmesi ve 10 dk boyunca ortada olmayan polisin hız sınırının düştüğü yerde arkamda bitip 1100 yazması ne küfürler savurmama sebep oldu bugüne kadar… diğer radarları zaten yavaş gittiğim için genelde % 80 90 farkediyorum

5 Beğeni

O polisler ömrümüzü yediler desene İlyas abi. Öyle bir mod bulursan bana da haber ver abi.

2 Beğeni

Hayalet gosgerge ne ise yariyor

@iLyas_Kuzgun Abi mod polisleri görüncede uyarı veriyor, kafanda soru işareti kalmasın. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu konunun 100. Gönderisi olarak https://sharemods.com/umb7mk7ix0pv/old_trailers.scs.html
Bu modu deneyin derim. Serbest Çalış üzerinden aldığınız dorseleri bu mod sayesinde sahiplenebileceksiniz :slight_smile: :sunglasses:

1 Beğeni

Adı üstünde oyun olduğu için genel olarak büyük kitlenin istekleri veya tutumu göz önüne alınıyor.Euro Truck Simulator ile SCS herkese hitap edebilmiştir.Tır ile alakası olmayan,anlamayan,yanından bile geçmeyenler dahi oyun olarak tercih ediyor.Bundan daha öncede bahsetmiştim.Firma için bu durum gerçekten büyük bir başarıdır.Ama senin,benim gibi gerçekçiliği esas alan veya böyle düşünüp,beklentisi bu yönden olanlar içinde bir şeyler yapılamaz mı ? Mesela oyunda para kazanmak çok kolay.Bir anda iki şoförlük yapıp firma ve tır sahibi olabiliyorsun.Bu durumun hoşuma gitmediği için yeni askerden geldim ve dedimki yeni bir sayfa açalım oyunda. :slight_smile: Zor ekonomi modu ile başladım.Şoför olarak bir çok iş yaptım ve henüz daha 8-9 bin euro toplayabildim.Bu şartlarda tır almam için şöfor olarak çok çalışmam lazım.İşte aslında benim veya benim gibi düşünenlerin aradığı şey bu.Belli bir noktaya gelicem ve tır alacam 2.el almam lazım.2.el tır alabileceğim noktalar olması lazım.Hemen 2 sefer sonra yeni araç almak,firma kurmak olmamalı.Aslında olayın özeti şu en azından oyun başlangıcında ekonomi ayarı seçilse tamda belki bizim istediğimiz bir noktada gerçekleşmiş olacaktır.Dediğim gibi olaya bizim gibi bakıp birazda olayın içinden gelenler,hatta olayın direk içinde olanlar için bu bence yapılabilir,yapılmalıdır da kanısındayım. :wink:

3 Beğeni

Aynen ben de böyle düşünüyorum ama bir mod bulamadım ekonomi için.

konuyla ne kadar alakalıdır bilemiyorum ama gerçek araç ve tırlarda bulunan adaptif dönüş farları oyuna eklenebiliyor mu böyle bir mod var mı?

Çalıştırdığımız şoförleri yollarda görenileceğimiz bir mod olsa ne güzel olur.