ETS 2 - Iberia Sefer Etkinliği #CruisingIberia - WoTR

dün yoktu bugün gelmiş. teşekkür ederim @BabyYoda

Herkese Selamun Aleyküm az önce bu yükü götürdüm ve etkinlik görevi olarak saymadı. 200 kmden fazla

321

Benzersiz olması lazım. Daha önce o şehre yük götürdüysen veya oradan yük aldıysan saymaz.

Antalya ??

1 Beğeni

cardiff e götürmüşsün iberia şehirlerinden birine götürmen lazım

Ama İberya’dan almış yükü. Öyle de sayılıyor. Muhtemelen Bilbao’ya bir kere daha iş götürdün veya Bilbao’dan iş aldın önceden.

Yükü Iber Yarımadası şehrinden alıp yine Iber Yarımadası şehrine en az 200 kilometre götürmesi lazım. İspanya’dan alsa bile İngiltere’ye götürdüğü için saymaz bu işi.

Ben Türkiye’den İspanya’ya götürdüm saydı başkan. Aynı şekilde finali de İspanya’dan Türkiye’ye yaptım saydı.

1 Beğeni

Bilbao daha önceden keşfedilmemiş bir yer direkt oraya gittim yükü teslim aldım buraya getirdim.

Antalya ne alaka peki hocam?

Ondan da bir şey anladıysam arap olayım

1 Beğeni

5 Beğeni

saçma olmuş 2 ay daha uzatmak bence sanırım önemli birşeylerle meşgul oldukları için oyalanalım diye uzatıyorlar :thinking: :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

1.41? YeniDaf?? Yada Başka Birşey??? :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

Şaka mı bu 2 hafta olur falan tamam da 2 ay nedir ya

Etkinliği tekrar başlatmak gibi birşey bu :smiley:

multiplayer :slightly_smiling_face: :thinking:

1 Beğeni

Etkinliğin uzaması iyi olmuş, yapamamıştım. Vatani görev için oyundan uzağım, bir süredir de uzak kalacağım. Benim için etkinliği yapabilecek gönüllü var mı, mesaj atarsa bana iyi olur. Maksat rozeti almak :smiley:

3 Beğeni

1.41e ait içerikler için demmeki biraz zaman gerek.
Onlar ve bizim için iyi olacaksa benim bir sorunum yok valla.
Geçen sene 1.37den 1 ay sonra çıkıp fazla birşey getirmeyen 1.38 gibi olmaktansa bu daha iyi.:smiley: