ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Euro Truck Simulator 2 - İber Yarımadası’nın ekolojik bölgelerinden ekran görüntüleri

:point_right: https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-iber-yarimadasinin-ekolojik-bolgelerinden-ekran-goruntuleri/

Euro Truck Simulator 2 - The Eco-regions of Iberia11

7 Beğeni

İberia story’snde tek bir ses paylaşılmış sabit bir yerde yanından tır geçiyor yakınlık ve uzaklık mesafesine göre ses artıyor veya azalıyor duyduğuma göre lastik sesi motor sesi ve fren hava sesi.

3 Beğeni

Avrupa’da ne çölü yav !?! :smiley:

7 Beğeni

Avrupa’daki tek çölleşmiş bölge, aslında her pazar sabah 10’da TRT’de izlediğimiz spagetti western filmlerinin çekildiği yer, Tabernas çölü.

10 Beğeni

Yazdığın gibi, blog yazısında paylaşılan görseller İspanya’nın güneyindeki Almeria şehrinin üst kısmında yer alan Avrupa’nın tek çölü lakaplı Tabernas Çölü’ne ait.
1.Fotoğraf:

3.Fotoğraf:

Konumu:

Paylaşılan görsellerin harita üzerindeki konumu:

Buralardan geçerken tam ATS tarzı havaları soluyacağız. :grinning: :sweat_smile:
Bu kavşağın hemen yanında yer alan Oasys MiniHollywood , Western Leone ve Texas Hollywood gibi yerler de büyük bir ihtimalle oyuna aktarılmış olabilir. ETS 2 çekicilerimizle ATS hayatını yaşayacağız. :grinning: :upside_down_face: Bu 3 yere ait bazı görseller:

8 Beğeni

Iberia DLC için kıyılardan görseller paylaşılmaya devam ediliyor. Blog yazılarındaki fotoğrafların konumları tespit edildikçe haritayı güncelleyeceğiz…
Şimdiye kadar tespit edilen konumlar:

15 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-iberia-dlcsi-icin-tabernas-colu-ekran-goruntuleri-ve-western-filmleri/

10 Beğeni

peki

4 Beğeni

yalniz resimlerde farkli bir sey goremedim bildiginiz italyadaki limanlar gibi

O farklılığı bende göremedim önceki dlcler gibi hep aynı limanlar kopyala yapıştır şirketler de öyle en fazla şirketlerin tabela ve isimlerini değiştiriyorlar.

blog okuyunca kelime oyunundan başka birşey göremiyorum. taşımacılığın can damarıdır limanlar ama bu oyunda her konuda olduğu gibi limanlarda yüzeysel olarak mevcut. Sıfır derinlik.

Böylesi de iyi en azından senede bir yeni harita içeriği çıkıyor. Ölçek daha büyük olsa ayvayı yemiştik :joy:

ETS 2 Iberia DLC için Portekiz ve İspanya’daki deniz limanları hakkında bilgi ve görüntü paylaşıldı https://www.simulasyonturk.com/ets-2-iberia-dlc-icin-portekiz-ve-ispanyadaki-deniz-limanlari-hakkinda-bilgi-ve-goruntu-paylasildi/

7 Beğeni

Acaba bu DLC gelince İspanya’nın deniz aşırı toprağı olan ve tam karşısında yer alan Fas(Afrika) anakarasına bağlı olan Ceuta ve Melilla şehirleri gelecek mi? Rusya’nın Kaliningrad şehri gibi DLC’de olabilirler mi? Çünkü iki şehir de stratejik bir öneme sahipler.

Sanmıyorum. O zaman Anadolu’yu da eklerlerdi.

3 Beğeni

Türkiye’ye anadolu kısmının eklenmemesinin sebebi avrupa tarafının tam anlamıyla bitmemesiydi bence. Adı euro olan bi oyun avrupa bölgesini bitirmeden anadoluya girecekti bu açıdanda bakmak lazım.
Rusya’da bikaç şehir eklendiği gibi eklenebilir belki o şehirlerde ama Çok düşük bi ihtimal…

1 Beğeni

Türkiye Avrupa Birliğinde olmadığı için Anadolu kısmının gelmemesi normaldir ama göreceksiniz ki Balkan V2 DLC’si geleceği zaman Yunanistan’ın adaları Asya Kıtasında olmasına rağmen oyuna mutlaka gelecektir hatta Asya’da olmasına rağmen Güney Kıbrıs da Avrupa Birliği ülkesi olduğundan dolayı oyuna gelecektir,bunun bir örneği de Lüksemburg gibi küçük bir Avrupa Birliği üyesi olan ülke oyuna gelmiştir o yüzden Avrupa Kıtasından ziyade buna daha çok dikkat ettiklerini düşünüyorum.

lüksemburgun büyük ülkeler arasında olduğunu ve geçiş güzergahı olduğunu unutuyorsun bu yüzden lüksemburg olmak zorunda :smiley:

1 Beğeni

Lüksemburg eğer büyük ülkeyse aynı oranda büyük olan Andorra’nın da bu DLC’ye gelmesi gerekir hem o da geçiş güzergahı üzerinde sonuçta :grinning: Ben Avrupa Birliği ile ilgisi olduğunu düşünüyorum

Elbette ilgisi vardır ama Türkiye’nin birçok ülkeden önce gelmesi önemli yolların da ön planda tutulduğunu gösteriyor bence

2 Beğeni