ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

en az 48 lira :smiley:

Bu sefer 59 lira olacak gibime geliyor.

müthiş ya üffff
bir bakıyorsun sanki hiçbir şey değişmiyor gibi duruyor bir bakıyorsun öyle bir görüntü paylaşıyor ki…
:smiley:
yayında değerlendiririz

13 Beğeni

Arkadaşlar resimlerle oynuyorlar. Resimlerin doygunluk oranını arttırıyorlar. Daha önce eski harita dlclerinin blog yazılarında ki resimlere bakın birde oyundaki haline bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Yani şu resimlerde ki görüntüler elbette güzel ama oyunda böyle gözükmeyeceğini adım gibi biliyorum. Büyük şirketler kullanıcılarını tavlamak için mutlaka böyle fotoshop’lu hileler yapar. SCS de sütten çıkma ak kaşık olmadığına göre. Yaparlar abi yaparlar.

1 Beğeni

Resimlerde hep b-double dorseler var da , ispanya ve portekizde çift dorse kullanabilecek miyiz yani ?

Blog yazılarındaki resimlerle oyunun hiçbir farkı yok :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

En yüksek ayarlarda oynuyorum. Artı hiç gece resim paylaşımı yapmıyorlar anlaşılan gece görüntüsü değişmeyecek. Sadece lümen ışığından belki farkı olacak. Ya arkadaş varya nazlana nazlana iş yapıyorlar. Bi video yap, bi gece sürüşü yap, bi kabin içi göster doğru düzgün .Şurda kaç gün kaldı, Gösterip elletmeme muhabbeti bu olsa gerek

1 Beğeni

Resimlerin hepsi güzel. Hala yapım aşamasında olduğunu biliyorum ama, bazı skybox’lar bana çok low quality geldi. Üst resim 1.39, alt resim 1.40 gibi duruyor

12 Beğeni

Şu göz seviyesi alışma konusu vardı ya, hani aydınlatması olmayan tünelden çıkınca göz kamaşır hatta daha hızlı çıktığınız da flash patlamış gibi olur, onu şuan da oyunda yaratıyoruz demişti, sanırım burada o ipucu biraz verilmiş gibi duruyor.

1 Beğeni

Kalite bazı fotoğraflarda öyle gözüküyor fakat alt resimde bulutların tabanında grenlenme söz konusu. Alışık olmadığım için mi öyle, yoksa olması gereken bu mu?

özellikle 9.resimde çok belirgin

7 Beğeni

6 Beğeni

Blogtaki fotoğrafların videolu versiyonunu instagram’da paylaşmışlar.

İlk sahne akşam saatlerinde çekilmiş.
https://www.instagram.com/p/CKbwjCgBF3D/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

4 Beğeni

Yeni grafiklerde keskinlik daha net hissediliyor. Elektrik direğine bakın ne demek istediğimi anlarsınız alttaki resimde.

ETS 2 Iberia DLC’sinin ücretli yolları ve gişeleri tanıtıldı!

9 Beğeni

@can20 Müsadenle bu blogtaki yerlerin gerçek konumlarını paylaşma görevini almak isterim. :smiley:

Blogdaki ilk fotoğraf Lisbon yakınlarındaki Santuario de Cristo Rei’den paylaşılmış.

Konumu:

Blogdaki 9. fotoğraf yine Portekiz’den. Mekanımız Coimbra’daki A13-1 yolundaki gişeler.

Konumu:

Blogdaki 11. fotoğraf İspanya’dan. Barcelona’nın kuzeyindeli Martorell yerleşkesindeki gişelerden paylaşılmış.

Konumu:

Blogdaki 3. fotoğraf yine Lizbon yakınlarından.

Konumu:

Blogdaki 13. fotoğraf Barcelona’dan.

Konumu:

Blogdaki 5. fotoğraf Guarda yakınlarından. Portekiz’deyiz.

Konumu:

20 Beğeni

https://www.youtube.com/post/Ugx-gVLNVp2mIGNq75J4AaABCQ

8 Beğeni

Dün yayında sözü geçmişti sanırım.
Neyse scs gösterip elletmemeye devam ediyor.:smiley:
Ama nasıl olduğunu az çok anlarız videodan.

6 Beğeni

Şubat’ta oynanış videosu yayınlanır sonra güncelleme 7 Şubat’tan sonra gelir gibi

Yeni Işıklandırma’da ilk oynanış DLC üzerinde.

4 Beğeni

:heart_eyes:

7 Beğeni