ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Şimdi biraz geçmişe, 24 Haziran tarihli Iberia: Olives blog yazısına dönelim…
3 numaralı resim:

Konumu:
Görüntü, Granada-Madrid arasındaki E-5 / A-4 otoyolunun Bailen ayrımından paylaşılmış. Blog yazısı çok daha önceden gelen blog yazılarından, onun için çevredeki levhalar gibi bazı şeyler eksik veya farklı görünebilir.

Yolun devamı… Oyun resminde görünen soldaki tarım alanları ve ilerideki köprülü kavşak:

20 Beğeni

24 Haziran tarihli aynı blog yazısındaki 8 numaralı resim:

Konumu:
Zeytin bahçelerinin ve zeytinyağı üretiminin olduğu Aceites Maquiz kırsalından, yukarıdaki aynı konumun az ilerisinden paylaşılmış.

Bu sefer biraz daha eskiye, yaklaşık 11 ay öncesine 13 Şubat tarihli The Eco-regions of Iberia blog yazısına dönelim…
8 numaralı resim:

Konumu:
Ciudad Real-Cordoba arasındaki N-420 / A-41 yolunda bulunan Puertollano kesiminden paylaşılmış.

20 Beğeni

SCS Software Christmas Special yayınında gösterilen güneş enerjisi santrali:

Konumu:
İspanya-Sevilla yakınlarındaki Gemasolar Güneş Enerjisi Santrali’ne ait.

21 Beğeni

Öhüüüü.
https://www.instagram.com/p/CJbdsTBInBJ/?igshid=1b0w1r7eiyq0m

6 Beğeni

Fransa’daki bu 2 yer bize lazım olacak, şimdilik bir kenarda dursun:

14 Beğeni

Buyrun taze taze. Çıkış tarihi de ‘‘pek yakında’’ olarak değiştirildi.

5 Beğeni

Yani Fransa’ya üç şehir daha eklenecek. Bayonne, Lacq ve Artıx(Öyle gelip geçeceğimiz köy olabilir) gelecek. Güzel. Allah bereket versin.

2 Beğeni

Ben aktif şehir olarak yer alacaklarını düşünmüyorum açıkçası. Eklenecekler ama dediğin gibi gelip geçeceğimiz yerleşim yerleri olur.

1 Beğeni

Benim düşüncem ise Bayonne ile Lacq şehirleri normal iş alabileceğimiz şehirler olacak ama Artıx için aynı şeyi söyleyemiyorum. Çünkü her iki şehirde de sanayisinden söz edilmiş.

2 Beğeni

Bence aktif olarak Bayonne’yi şehir olarak görme ihtimalimiz var. ProMods’da Bayonne’nin olduğunu hatırlıyorum. Lacq ve Artix’in yolüstü geçebileceğimiz köyler olduğunu düşünüyorum.

2 Beğeni

Bekleyip görücez o zaman. Pek yakında. :smiley:

3 Beğeni

Şubat mı diyelim ? :upside_down_face: :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

ETS 2’nin Iberia genişlemesi için Vive la France DLC’sine yeni bağlantı yolları ve şehirleri ekleniyor…

7 Beğeni

" Vive la France ! DLC: Iberia Connections " Fransa tarafına eklenen yolları gösteren 13 resimlik blog yazısında konumlar; dar bir alanda, bazıları aynı yerde farklı karelerden çekilerek paylaşılmış. Bu nedenle 13 resmin konumlarını tek tek atıp konuyu şişirmeyelim tüm resimlerin konumları aşağıdaki haritada mevcuttur: :point_down: :point_down:

17 Beğeni

Iberia is coming, veritabanına sürekli veri girilmeye başlandı.

9 Beğeni

wowowowowowowow blogu bi açtım madrid diyor
peki krşm msfs de bu akşam madrid’e uçarz :smiley:

bi resimde stat falan da var coliseum diye. ulan acaba içine girip yük alıp bırakabilcez mi. keşke olsa ya farklılık iyidir.

1 Beğeni

Bu foto baya iyiymiş be.
Geforce now ve 12 mb internetimle bekliyoruz bakalım.

6 Beğeni

hakkaten ha hemen ets 2 arkaplan dosyama attım. arada kullanıyom böyle screenshotları masaüstümde

1 Beğeni