ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Kardeşim ben baktım da spokane benim ilk garajımda şu an 4. garaj olarak las vegastayım benim ilk garaj parayla satılıyor bedava almakla ilgisi yok onun çünkü tek kişilik alıp sonra para vererek büyütüyorsun

Reis tek kişilik iken satınca para vermiyor diyorlar herhalde.

1 Beğeni

Bilmiyorum ama tek kişilikse parayla satılmaz

Son beta güncellemesiyle İspanya’nın yolları açığa çıkmış:

Mevcut belirtilen yolların hepsinin kapalı olmayıp kullanabilecek olmalarını varsayarsak, çıkana kadar yapılacak değişiklikler, birkaç fazlalık-yanlışlıkları da göz önünde bulundurarak kaba taslak İspanya haritası aşağıdakine denk geliyor: :pinching_hand: :point_down: :point_down:

29 Beğeni

Andorra’nın olduğu yerde kocaman boşluk olacak belli ki.

5 Beğeni

Yol ağı böyleyse yine iyiymiş be, bayağı fazla tali yol var. İtalya’daki gibi geze geze giderik

3 Beğeni

Tarragona - Teruel arası bol virajlı gözüküyor :smiley:

1 Beğeni

Baya büyük olacak ha.

2 Beğeni

burda cebelitarık gözüküyo gelmesi kesin mi

1 Beğeni

Ana yolun düz devam edeceğini düşünüyorum , kesin diyemeyiz o verilerle. Ki ben geleceğini de düşünmüyorum. Ama promodsun dlc çıkışından sonra eklememesi için bir sebep yok. Daha önceki DLC’lerin de üzerine yeni yerler ekliyorlardı.

7 Beğeni

1.39 güncellemesi ile yeni parçalar eklenmiş İberia için. Bazıları:

birkaç tane çöl dokusu eklenmiş.

kırılmış beton bariyer detayı çok hoşuma gitti.

24 Beğeni

bu saatte çalışıyorlar veri tabanının depo kısmına eklendi iberia dlc kısmında ekliydi depoyada eklediler artık yavaş yavaş iberiaya çalışıyorlar

9 Beğeni

Havada İberia blog yazısı kokusu var ve sanki kıyı kentleri ile alakalı… Özellikle Cebelitarık taraflarını bekleyenler sevinmeye başlasın mı ?? :face_with_hand_over_mouth: :wink:

9 Beğeni

@can20 burada ambarlı paylaşılmışken orayı incelemen gerekirdi :relaxed: :joy:

4 Beğeni

Günün anlam ve öneminden dolayı dikkat ettiyseniz daha İberia konum paylaşmadım Ambarlı nedeniyle yarına bırakabilirim, :smiley: :sweat_smile: biraz da üzerinize afiyet şifayı kapmışız galiba halsizlik de mevcut zaten.

8 Beğeni
9 Beğeni

kahin misin?

12 Beğeni
7 Beğeni

Bunu yazmaya gelmiştim. :smiley: Adam hem gezgin, hem araştırmacı, hem de kahin.

@can20 bize bu dünyadan olduğunu kanıtlaman gerek. :rofl: :joy:

8 Beğeni

Affet bizi Tr Extended Map “Ambarlı Blog Yazısı” diyelim :smiley: ve bulduğumuz konumlardan birkaç tanesini paylaşalım çünkü SCS Software kendisini yine aşmış ve 24 resim paylaşmış hepsini sonraya bırakmayalım. :sweat_smile:
12 - 13 -14 numaralı resimler aynı yerden paylaşılmış:

Konumları:
Kıyı şehirlerini dolandığımız bu blog yazısında görüntüler İspanya’nın Algeciras şehrinden gelmiş.

17 Beğeni