ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Aynı blog yazısındaki 15 numaralı resim:

16 numaralı resim de “El Ejido” bölgesine hayali olarak artık bir yere yerleştirilmiş bir şirketten paylaşılmış:

Konumu:
Yukarıdaki aynı konumun az ilerisindeki “El Ejido” çıkış ayrımından paylaşılmış. Ölçeklemeden dolayı görüntüler daha yakın gözüküyor birbirlerine.

12 Beğeni

Bakalım daha neler neler görücez :slight_smile:

mallarco adasıda gelirse hoş olur, ufak ama adaların olması güzel oluyor oyunda, italyanın adaları çok güzel mesela

1 Beğeni

Daha önce konumunu keşfettiğimiz bu yerin ile:

Bugün keşfettiğimiz “el Ejido / Almeria” yerlerinin ucu Cebelitarık’a çıkıyor: :smiley: :laughing:

Umarız Cebelitarık’ı DLC’de görürüz:

12 Beğeni

İbiza’da gelirse tadından yenmez :slight_smile:

2 Beğeni

Bence sadece oraya yaklaşırlar gibime geliyor

1 Beğeni

ölçeklemeden kaynaklı olacağını sanmıyorum ibizanın oyunda cok ufak olur uğraştıklarına değmez

1 Beğeni

Gerçi haklı olabilirsin Ibiza, Mallorca’nın üçte biri kadar

Yeni yerler geleceğine mevcut maplere rework gelse daha iyi olur diye düşünüyorum

Oyunun adı Euro Truck Simulator 2 ise Avrupa kıtasını içine alan her bölgeyi oyuna getirmeliler. Zaten Iberia, Moldova Ukrayna Belarus paketi ve Balkanlardan sonra geriye sadece adalar kalıyor. ( Avrupa içinde ) 2022 yılında tüm toprak parçası şeklindeki ülkelerin hepsi, 2024 gibi de bütün harita tamamlanacak zaten. Kaldı ki 2021 içinde rework çalışmaları devam edecek. O da olmalı, o da.

Konu daha fazla dağılmasın lütfen.

6 Beğeni

bunları sürekli paylaşmak zorunda mısın. Sonuçta buralar bizim bildiğimiz yerler değil gidip sürekli gördüğümüz. türkiye olsa problem değil de ne bilim gidip gördüğümüz bazılarımızın geçtiğimiz noktalar aklımızda canlansın… konuyu haber için takip ediyorum bir Ss yağmuru ve harita ile karşılaşıyorum. en azından gönderiyi gizleyerek atar isen isteyenler bakar isteyen pas geçer.

bu paylaşım türünü tek sen mi yapıyorsun dikkat etmedim ama son zamanlarda yeni dlc konularında çok görüyorum artık baymaya başladı beni

3 Beğeni

Bence çok bilgilendirici ve emek isteyen bir iş. Arkadaşımıza destek olmamız gerekirken olumsuz yorumlarda bulunmayalım. Gelecek DLC’nin gerçekteki görüntüleri yapılanların ne kadar özenle yapıldığını gösteriyor. Bence devam et Can çok başarılısın bu konuda.

19 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum, arkadaşlara güzel bilgiler veriyoruz burada :slight_smile:
@can20 seni destekliyorum kardeşim :slight_smile:
Arkadaşların yorumlarına anlam veremedim doğrusu

11 Beğeni

parktaki en faydalı yorum serisinden biri çünkü :smiley: dlcnin geçtiği gerçek yerler hakkında herkes bilgi sahibi oluyor
gerçek ile simülasyonu birleştiren bir noktada yani

18 Beğeni

iyi bakalım öyleyse düşünüyorsa herkes. benim ilgimi çekmediğini yineliyorum yada postun çok uzun olması da olabilir.

1 Beğeni

@AsikaR @Hercules @HasanOfke Güzel ve destekleyici yorumlarınız için çok teşekkür ederim, sağolun.
Bu tür konum tespit yazılarımdan rahatsız olan veya yanlış bir şey gören varsa LÜTFEN bu konudan değil, bana özelden mesaj atarak yazsın. Düzeltebileceğimiz bir yanı varsa düzeltmeye çalışırız, yoksa komple paylaşımları da bırakabilirim kimsenin zorunda olduğu bir şey yok, sadece kendime ayırdığım boş vakitlerimden çok ufak bir bölümünü eğlenerek, heyecanlı bir şekilde bu işe ayırıyordum, sorun yaratacaksa dediğim gibi komple bırakabilirim, paylaşımlarımı da silebilirim sıkıntı yok.
Bu konuda rahatsız olan bir şeyleri yanlış gören, yazdığım gibi LÜTFEN özelden mesaj atsın. Konuyu gereksiz şişirmeyelim.
Güzel, destekleyici, eleştirel tüm kıymetli yorumlar için sonsuz teşekkürler…

41 Beğeni

Aynen öyle, ben de Rio sandım, dedim bu sefer adamlar sağlam girdi meseleye :smiley:

2 Beğeni

Son mesaja gelen 12 beğeni güzel bir cevap. Emeğine sağlık.

6 Beğeni

Aynen devam @can20 hocam yanındayım senin

begenmeyenler bı zahmet bu konudan çıkın ki görmeyin

7 Beğeni

DLC’ler ile ilgili doğrudan haber almak istenildiğinde SCS Blog’a veya simülasyonturk.com’a başvurulabilir.

Bu platform ise isminden de anlaşılacağı üzere park gibi zaten. Dinlenme ve sohbet yeri. Burada, yorum ve değerlendirme olur, gerçek yerlerin görüntüleri ile kıyaslamalar olur. Tahminler olur, beklentiler dile getirilir.

Ayrıca belirtmek isterim ki, konum keşifleri gelecek DLC’lerin içeriğine dair önemli ipuçları sunuyor. Haritayı önceden yaklaşık olarak şekillendirmemizi sağlıyor. Artık blog paylaşımlarından sonra gözümüz @can20’ın konum paylaşımlarını arıyor. Dolayısıyla tabiki devam diyoruz… :wink:

24 Beğeni