ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

@batuhan2941 Gel hocam daha 6 kişilik yer var, aslında yediydi ama birini @ErayOzsoy’a verdik :smiley:

3 Beğeni

@BabyYoda *hocam sana zahmet olmazsa bana da bir koltuk ayarlayabilir misin lütfen? :wink: *

1 Beğeni

Yazdım hocam senide bu arada son 4 koltuk kaldı dolduralım onlarıda :smiley:

1 Beğeni

yetiştim mi hocam :smile: :relieved:

2 Beğeni

Senide yazdım, evet 3 kişi kaldı dolduralım şu koltukları :smiley:

1 Beğeni

Hauling Hope bitmeden, betaya girmiştik geçen sefer. Hatta betaya girdikten sonra da etkinlik uzatılmıştı. Daha önceki Genoa Köprüsü ve I’mTheBoss etkinliği gibi :grinning:

şu event bitse de rahatlasak

1 Beğeni

İnatla is cikmiyor :smiley:

1 Beğeni

A24 yolu güncelleniyor

vay anasını

13 Beğeni

Birgün trakya paketimizde güncelleniyormuş…
Islak rüyalar diyelim ama olmayacak işde değil.

3 Beğeni

@HasanOfke

A24 Otoyolu güncellenmiyor, ekleniyor.

Autoestrada A24, A7 ve A25’i birbirine bağlayan Duoro nehri vadisi boyunca kuzeyden güneye uzanır. Portekiz’in üzüm bağları ile ünlü çok güzel bir bölgesinden geçer. Başlangıçta, bu yol Iberia DLC ile piyasaya sürülmek üzere düşünüldü, ancak zamanında tamamlamayı başaramadık. Portekiz’in bu güzel bölgesini geride bırakmak istemediğimiz için yine de A24’ü bitirip bir güncellemeyle size getirmeye karar verdik!

Son cümle > Portekiz’in bu güzel bölgesini geride bırakmak istemediğimiz için yine de A24’ü bitirip bir güncellemeyle size getirmeye karar verdik!

Bu otoyol Iberia DLC’de bulunmuyor. (O Barco ile Guarda arasında bir yerlerde olması gerekiyordu…)

10 Beğeni

Bu şekilde ekstradan yol eklemeleri ve bu sayede yol ağlarını genişletmeleri güzel bir adım. Özellikle servis yolları olaylarında yolumuzda varsa bir ani olay, bize alternatif rota oluşmuş oluyor böylelikle. :ballot_box_with_check:

4 Beğeni

“Aynen kardeşim benim Trakya paketi güncellemesi…”

images.jpeg-36

14 Beğeni

3 Beğeni

Benziyor ama bu değildir maalesef, yüksek ihtimal Scania S/R veya MP4 :smiley:

Screenshot_5

3 Beğeni

Gene yol yabdılar :smile:
Böyle güzelliklerin Road To The Black Sea için de yapılması dileğiyle.

Muhtemelen oyunda A24:
pFypx34

1 Beğeni

Hocam yuh artık :smile: ordan da gören zaten sürünüyordur burda :nerd_face:

1 Beğeni

Bir sonraki gönderide kırklareli duyurusu…
Olur mu olur

Zaten MP4 Actros olduğu çok belli, görmek için pek uğraşmadım :smile:

1 Beğeni