ETS 2 Hatası Yardım

Dediğinizi yaptım 20 25 km ye kadar gittim hiç bir sorun olmadı. Modları yüklersem olur mu onu bilemiyorum ama yüklediklerimin hepside 1.32 ye uyumlu modlardır.

kullandığın modları listelermisim

Bunları kullanıyorum… ve SiSl Arayüz modunu

Şirket modlarından sorun çıkacağını düşünmüyorum (bm olanlar) next gen i bende kullanıyorum ama sadece base texture olanı aktif. İstersen onun dışındakileri ve fizik modunu aktif etmeden bir dene bakalım. Açıkcası olayın moddan olduğunu düşünmüyorum. Configde bir sorun olmuş olabilir bu soruna sebep olan şey o olabilir. Bu gece bir dene bakalım. Olmazsa artık başka çözüm yolları bulmaya çalışırız. Kolay gelsin :+1:t5:

Şuanlık oyunu oynuyorum nextgenler ful aktif fizik modu ve sisl arayüzü aktif 100 kmden fazla yol gittim herhangi bir donma atma vs yok olursa gene söylerim…

next gen modunun sürümü eski şu anda 1.3 çıktı belki ondan kaynaklı olabilir.

1.3 ün linki mevcut mu ben bulamadım ama şu anlık bir hata verdi bin km üstünde yol gittim olan olayların herhangi biri olmadı şu ana kadar…

Ek olarak, herhangi bir sorun var ise console da hata kırmızı veya sarı şekilde yazar.

1 Beğeni

Buyur:https://sharemods.com/ejc22nhi6ag1/Project_Next-Gen_Graphic_Mod_1.3__byDamianSVW_.rar.html

Eyw başkan

Yorumlardan sorununuzun çözüldüğünü varsayıyorum.
Konu kilit. (Aksi bir durum yaşıyorsanız konunun kilidini açmak için özel mesaj yolu ile bana ulaşın!)