[ETS 2] DreamLand 1:1 Ölçek Hayali harita [Ana Konu] V1.0.5 / Winterland Expansion

Merhaba ben Levent.
2014-2016 yılları arasında Avrupa Türkiye Haritası yapımcısı yılmazEFSANE.
Yeni bir proje ile karşınızdayım.

Dreamland Map V1.0.5 Winterland Expansion Yayınlanmıştır.
Bu sürümde Scs nin resmi olarak oyuna yılbaşı etkinliği için eklemiş olduğu Winterland bölgesini olduğu gibi haritamıza eklemiş bulunmaktayız. Üzerinde uyumluluk düzenlemeleri yapılarak siz değerli oyuncularıma sunuyorum.

Güncel konuyu takip etmek için lütfen discord adresimize gelmenizi rica ediyorum: LeventYmz - DreamLand Map

v1.0.5 - Kasaba ve şehirler - Yenilikler:
Winterland Bölgesi olduğu gibi orjinal haritadan Dreamland haritasına aktarılmıştır.
Şehirlerdeki bulunan otobüs duraklarına rastgele otobüs spawn olma özelliği eklenmiştir.

Haritamızı oynayabilmek için tüm harita dlclerine sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde harita üzerinde çalışmayacaktır, hatta eksik yol kavşakları karşınıza bile çıkmayacaktır.
Haritayı ayrıca oynamak için yeni bir kayıt oluşturmak gereklidir.

Ayrıca haritamızı Rar dosyasında bulunan DBus Client eklentisi ile otobüs rotalarında kullanabilirsiniz.

(Ve ayrıca bu haritanın ücretli ve ücretsiz versiyonlarıda bulunacak ve harita içi satın alımlarda olacaktır.
Erken beta süreçleri yapım aşamasında erken erişim beta testleri ücretlidir.)
Konuya gösterdiğiniz ilgi için şimdiden çok teşekkürler.

Harita bilgileri:
Proje adı: DreamLand Map
Harita ölçeği: 1:1
Geçtiği ülke: Hayali

indirmek İçin: İndirmek için tıkla

Resimler:
Daha fazla resim için Google Drive: DreamLand Map - Google Drive

Video: https://www.youtube.com/watch?v=qFoP-ifdPEA
Resim:

13 Beğeni

hayırlı olsun

2 Beğeni

Yeni Dalabi kasabasına inişteki Tır kaçış rampası sizlerle.

2 Beğeni

Yeni sürüm yayında.

2 Beğeni

Haritamızın 1.48 uyumluluğu yayında.

2 Beğeni

Haritamızın 1.49 uyumluluğu yayında.

Haritamızın V.1.0.5 Winterland Expansion sürümü yayında. DreamLand_Map_v1.0.5.rar