ETS 2 de 8 fps alıyorum çözümü nedir?

Sistemim bu. LENOVO IdeaPad 500 15.6" Ekran A10-8700P 1.80 GHz 8GB 1TB AMD R5 M330 2GB Win10 Laptop 80K40057T Fiyatı & Özellikleri Bu sistemle 8 fps. Alıyorum sorun nedir lütfen yardımcı olun

Oyun normal işlemci grafik kartı ile açılıyor olabilir, eğer durum böyle ise amd ekran kartınız ile çalıştırmanız gereklidir. Amd ekran kartım olmadığı için detaylı bilgi veremeyeceğim ancak araştırma yaparken şu şekilde arama yapabilirsiniz: “amd ekran kartını yüksek performanslı çalıştırma”.

Bir de konu fazlalığı olmaması açısından yeni konu açmak yerine, https://www.park.simulasyonturk.com/t/euro-truck-simulator-2-ana-konu-articulated-lorry/56/817 'ya mesajınızı yazmanızı öneririm

Catalyst Center’dan oyunu optimize etmen gerek.

1 Beğeni

oncelikle sunu belirtmek isterim cihaz oyun bilgisayari olmadi icin cok fazlabirsey bekleme. oyunlari acar ama dusuk ayarlarda oynarsin. ayarlardan dahili ekran kartindan hariciye gecmedigi icin bukadar dusuk fps aldigini dusunuyorum. ekran karti ayarlarini kontrol edermisin.

1 Beğeni

Oyunu nasıl catalyts den optimize edeceğim

Ekran kartı ayarlarını nasıl kontrol edeceğim

Destek kategorisine taşıdım.

1 Beğeni

oyunu ekran kartının programıyla optimize et nvidia ise geforce experiance amd ise catalys control

AMD de cataltysden nasıl optimize edecegim bilmiyorum lütfen anlatırsan sevinirim

İşlemci ve ekran kartı üst seviye değil ancak konfigürasyonlarda sıkıntı var gibi görünüyor.

Öncelikle oyunu 64 bit olarak açtığına emin ol. Steam’den sağ tıklayıp açabilirsin. Bir de Radeon’un son stabil sürümüne geç; geçmeden önce DDU (Display Driver Uninstaller) ile mevcut driverları bu araç ile tamamen sil

Driver’in son stabil sürümünü de şuradan indirebilirsin

Bunu yaptıktan sonra fps düşükse radeon optimizasyonlarını yazalım :slight_smile:

1 Beğeni

Çok teşekkürler feelgood bunları yapacağım olmazsa tekrar yazarım

2 Beğeni

Şu fps yüzüden oyundan soğuyorum bi care lazım gtx 1070 bile yapıyor fps sorunu nu