ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

keşke böyle olsa polonyanın bir şehirnden litvanyanın bir şehrine gidiyor modlu oynadığı kesin ama güzel gözüküyor @HasanOfke harita acaba promods’mu yaptıkları yeni dlc oldugunu sanmıyorum @Kamsci araşların sesi efsane olmuş değişik araçlar var şehirler felan güzel kar felan güzel olmuş

Dorse kesin mod ama araç basık şasi yani low deck buda mod olabilir ama mod gibi durmuyor kim yaptıysa güzel yapmış…

2 Beğeni

basık şasi ben yapıyordum ama malesef :smiley: aracın bastığım zaman gölgesi koyboluyordu ben uyuz olduğum icin kullanmıyordum :smiley:

Letonya ile litvanya arasındaki E77 karayolundaki sınır kapısı:

Yine E77 otoyolunda bulunan ve SCS’nin paylaştığı fotoğraflarda bulunan estonya-letonya sınır kapısı

1 Beğeni

Burada eğer kontrol için bekleyeceksek multiplayerda düşünemiyorum. Adminler burada denetimi sıklaştırmaları gerekecek. Yoksa felç olur burası.

Neyseki Bu oyunu C-D yoluna adamış oyuncular dlc leri almıyor. Orada rahat takılabiliyoruz.

1 Beğeni

DLC için şimdilik eklenen modeller vs.

Bir adet çiftlik şirket olarak

Sınır Kapısı Modelleri

Bir adet benzin istasyonu

3D dokuya sahip toprak yol, birkaç farklı kaplaması var

ve 2 farklı yol

birkaç yol daha ekli de onlar diğer dlclerde de bulunuyor farklı olan bunlar.

6 Beğeni

Yeni Endüstriler duyurusu

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-beyond-the-baltic-sea-dlcsinin-yeni-endustrileri/

2 Beğeni

Bu DLC için gerçekten çok heyecanlıyım, oyunun çehresini değiştireceğini düşünüyorum, gerek toprak yollarıyla, gerekse sınır kapısıyla İskandinavya DLC’si gibi bir etki yaratacağını düşünüyorum. İşler yolunda gidiyor belli ama daha yapacak çok şeyleri var gibi görünüyor. Ağustos-Eylül gibi çıkarsa mutlu olacağım. Umarım yıl sonuna sarkmaz.

Bana daha çok diğer dlc’lerden kopyala yapıştır yapılmış gibi geldi…

Her ne kadar eleştiri vs. yapıyor olsak bile ( kendim dahil :slight_smile: ) en az 150-200 saat daha oynama saati ekleyeceği kaçınılmaz bir gerçek :smiley:

Herkes eleştiriyor şuan ancak çıktığında herkesi susturacak inanıyorum kim ne derse desin göreceksiniz sonra eleştirecek şeyler bulamayıp saçma sapan şeylere eleştir yapacaklar insanlar

Kesinlikle. Çıktıktan sonra insanlar birşey bulayım derken saçmalamaya başlayacak. En sonunda da SCS Türkiye’yi niye yapmıyor pis SCS. Bizim insanımız böyle. Bu arada yanlış anlaşılmasın. Bende Türkiye çıksın istiyorum.

1 Beğeni

Şimdi İtalya için de biraz öyle dedik ama bu gibi oyunlarda ortama girince şoför koltuğuna oturup bir bütünün içerisinde yol alınca işler değişiyor. İtalya’dan sonra daha farklı bakıyorum. Yine yeni şeyler deneniyor. Going East>İskandinavya>Fransa>İtalya>Baltik ülkeleri bunlar hep oyunun ciddi anlamda değişim geçirdiği zamanlardır.
Çıkış yayınında yine görürüz :smiley:

1 Beğeni

Bakın bu dlc geldiği zaman türkiye haritasınında biraz daha önü açılıyor bunu unutmayalım lütfen herşey zamanla bu işler kolay değil

ben habire düşünüyorum hani ne olursa insanlar sever diye hangi özellik olusa oyuncular beğenir italyayı hiç birimiz böyle beklemiyorduk yani baltic nası olacak onu merak ediyorum yani düşünüyorum düşünüyorum bir türlü sonuca varamıyorum ama başaracağına inanıyorum ben scs’nin bugünkü bloglardaki şirketler hoş yani gider borularının felan yolun altından gözükmesi felan biraz güzel detay olmuş ısınmaya başladım ben bu dlc’ye yavaş yavaş pişiyor :smiley: çok büyük bir dlc olacak diye düşünüyorum (30 şehire yakın bekliyorum ) geçen sene bu zamanlar daha yeni öğrenildiydi italya ama baltic’de sınır geçişleri ve endüstüriler gözüktü bunları kısa zamanda yaptılar inş kışa kalmadan çıkarda hepimiz oynarız kısa zamanda

1 Beğeni

İnşallah arkadaşım

Estonya + Letonya + Litvanya yüz ölçümü yaklaşık 176 bin km kare. İtalya ise 301 bin km kare. Finlandiya ve Rusya’nın çok az kısmını da eklesek büyüklük olarak ancak İtalya kadar yapar, hatta o kadar etmez diye düşünüyorum. Ancak yol uzunluğu da önemli.

sizce daha sonra oyunun kendi haritasındaki diğer ülkelerin de sınır kapılarını değiştirirler mi ?