ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Man Bence Bu Dlc İle Gelcek Euro 6

Bu DLC de tek şeritli yollar ile toprak yollar çoğunlukta olur diye tahmin ediyorum. Öyle olsa ne güzel olur yaa…

zaten oyle olacak ama suankı resımlere bakarak pek ıc acıcı bır guzel bır yanı yok sehırlerı goremedık daha kopruler kavsaklar entresan seyler lazım bıze goıng east gıbı sıradan ana harıta gıbı olmasında oradakı seıhırlere gıttıdıgınde farklı bır yere geldıgını hıssetnen gerekıyor yoksa ne satılır nede bır sey olur ben fınlandıyadan umutluyum zaten ıtalyanın sehırlerı gıbı hosuma gıdıyor yeşleşimi ama diğer ulkeler nasıl olur bılemem cazibesi olması lazım suan bloga baktıgımda zaman herkes sıradan gibi diyor normal seyler var dıyorlar resımlerde ama onumuzdekı bloglarda ne paylaşırlar bilemiyorum farklı seyler beklıyorum suan ben daha ısınamadım resımlerdekı yerlere

Finlandiya ile diğer İslandinav ülkeleri arasında kara bağlantısı yapmışlar mı? Göremedim ama ben?

malesef desem :slightly_smiling_face:

bir ülke avrupa ülkesine katılmadan 10 sene öncesinden avrupa ülkesi olmuş ülkeler para toplar.neden?
katılıcak ülkenin alt yapısını düzeltmesi geliştirmesi için tabi bunun içinde egitim,saglık gibi sayısız konularda bulunur.

Saint Petersburg avrupa ülkesi degil’dir maglum. fakat bu şehir sıfırdan kuruldu.kurulurken amaç sovyet döneminin parisini yapmak idi. bu nedenle öncelikle alt yapıyı hallettiler (metro agı) üstüne ise italyadan mimarlar gelip sanat eseri gibi köprü ve binalar kondurdu.

rus metropolleri aşırı büyük ve geniştir. 4 şerit gidiş 4 şerit geliş yolları vardır. 2 şeritli olan yolların tek şeridi bizim 2 şeritli yol gibidir.

kafanızda canlanan bozuk yollar toprak yollar kırsal alanlarda mevcut.

oyunun hayali yollardan ibaret olunca illaki 2-3 yük alma noktasına koyarlar toprak yol.

2 Beğeni

SimülasyonPark Kuralları derki;

Lütfen daha hassas olalım!

Kurallar için aşağıdaki bağlantıya göz gezdirebilirsiniz.

Gerçek harita;

Finlandiya’nın hem başkenti hem de Turku isimli önemli şehri yer alacak. Gösterilen sınır içinde kalıyor. Gerisini aramaya gerek yok :smiley:
Litvanya - Vilnius
Estonya - Tallin
Letonya - Riga
Finladiya - Helskinki
Rusya - St. Petersburg

6 Beğeni

Arkadaşlar şimdi bu dlc için Going East zorunluluğu olacak gibi. Scs acaba herkese dlc yi ücretsiz verir mi gerekli mi kılar?

Çok eski bir DLC artık içerisinde gelmesi lazım. Mesela bu DLC 35 TL olacaksa going east çok ucuza içine dahil edilebilir hadi atalım 40 tl olsun vs. bir çözümü vardır zaten çıkana kadar bir sürü indirim olacak
harita sahiplerine yine indirim yapılacak dert değil

4 Beğeni

Riga ve tallin liman kentleri zaten eklenecekmis.
Böyle bir şey yapılabilir, O sorun değil zaten bir şekilde hallolur .

1 Beğeni

böyle giderse ekran kartımı cok zorlayacak dlc cıktıkca ekran kartına yük biniyor malesef fps sorunu oluyor yeni pc toplamak lazım

benim düşüncem şu şekile yeni dlc!yi alırken ya goıng yada scandınavyayı zorunlu yapacak gibime geliyor yenı dlc’yi alırken ikisinden birini almak zorunda kalacağız gibi scs bedava yapmaz goıng eastı bence para konusuna dikkat eder ama zamanla açıklama yaparlar bu konu hakkında çünkü çoğu insanın merak ettiği konu bu nasıl gideceğiz oraya diye dlc si yoksa felan diye zamanla göreceğiz

Zorunluluk olabilir ancak biraz pozitif düşünerek going east DLC sinden bir anayolu ücretsiz olarak güncellemeyle oyunun base haritasına ekleyebilirler bu sayede yeni dlc ile bağlantı kurulmuş olur…

1 Beğeni

keşke böyle olsa polonyanın bir şehirnden litvanyanın bir şehrine gidiyor modlu oynadığı kesin ama güzel gözüküyor @HasanOfke harita acaba promods’mu yaptıkları yeni dlc oldugunu sanmıyorum @Kamsci araşların sesi efsane olmuş değişik araçlar var şehirler felan güzel kar felan güzel olmuş

Dorse kesin mod ama araç basık şasi yani low deck buda mod olabilir ama mod gibi durmuyor kim yaptıysa güzel yapmış…

2 Beğeni

basık şasi ben yapıyordum ama malesef :smiley: aracın bastığım zaman gölgesi koyboluyordu ben uyuz olduğum icin kullanmıyordum :smiley:

Letonya ile litvanya arasındaki E77 karayolundaki sınır kapısı:

Yine E77 otoyolunda bulunan ve SCS’nin paylaştığı fotoğraflarda bulunan estonya-letonya sınır kapısı

1 Beğeni

Burada eğer kontrol için bekleyeceksek multiplayerda düşünemiyorum. Adminler burada denetimi sıklaştırmaları gerekecek. Yoksa felç olur burası.

Neyseki Bu oyunu C-D yoluna adamış oyuncular dlc leri almıyor. Orada rahat takılabiliyoruz.

1 Beğeni

DLC için şimdilik eklenen modeller vs.

Bir adet çiftlik şirket olarak

Sınır Kapısı Modelleri

Bir adet benzin istasyonu

3D dokuya sahip toprak yol, birkaç farklı kaplaması var

ve 2 farklı yol

birkaç yol daha ekli de onlar diğer dlclerde de bulunuyor farklı olan bunlar.

6 Beğeni