ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Bence üstten de bağlamaları gerekirdi.

1 Beğeni

Rusya’da bir kalinka yaparız artık :smiley:

Man euro 6 ve Renault range t ile ilgili birşey yok mu ya. Ne zaman gelecek bu tırlar?

Belli olmaz. Yıl sonuna kadar gelir. Special Transport’ta öyle oldu. Yeniyıl videosunda gösterdiler yıl sonunda çıktı. Sadece biraz sabır gerekir.

Bu iki tır çıkarsa Euro Truck Simulator 2 için geriye başka tır kalmayacak. Bundan sonra inşallah American Truck Simulator için çalışırlar. 4 tırla oyun döner mi yaa?

@ali.n044 Bu soruyu:

bir harita dlc’ sinin ana konusuna yazdığınıza göre galiba buranın kurallarını pek bilmiyorsunuz.

• Konu karmaşası olmaması, aynı şeylerin tekrar tekrar yazılmaması ve dışarıdan gelen okuyucuların, girdiği konu ile alakalı yazıları görmesine/okumasına fayda sağlamak açısından, sorduğunuz soru gibi detayları belirsiz soruları Ets2 Ana Konu `ya yazmanız daha doğru olur.

@sparteam Sizinde bu kurala dikkat etmenizi rica ediyorum.

2 Beğeni

Burda bu konu açılınca bende burdan cevap verdim kardeş özür dilerim.

1 Beğeni

Hepsi Baştan Belli
Ülke Sayısı:3-4
Fiyat:70TL

Bence en fazla 30 TL olur.

30 Tl mi? 1 Ülke 35 Tl

Range T Hazır.Renault Lisans Vermiyo Sıkıntı O. Verde 1.31 de gelir

İyi de ayrı ayrı çıkmıyor ki. Hepsi tek bir DLC içinde gelecek. O yüzden 30-35 arası olur diyorum ben.

Taş çatlasın en fazla 40 olur.

Man Bence Bu Dlc İle Gelcek Euro 6

Bu DLC de tek şeritli yollar ile toprak yollar çoğunlukta olur diye tahmin ediyorum. Öyle olsa ne güzel olur yaa…

zaten oyle olacak ama suankı resımlere bakarak pek ıc acıcı bır guzel bır yanı yok sehırlerı goremedık daha kopruler kavsaklar entresan seyler lazım bıze goıng east gıbı sıradan ana harıta gıbı olmasında oradakı seıhırlere gıttıdıgınde farklı bır yere geldıgını hıssetnen gerekıyor yoksa ne satılır nede bır sey olur ben fınlandıyadan umutluyum zaten ıtalyanın sehırlerı gıbı hosuma gıdıyor yeşleşimi ama diğer ulkeler nasıl olur bılemem cazibesi olması lazım suan bloga baktıgımda zaman herkes sıradan gibi diyor normal seyler var dıyorlar resımlerde ama onumuzdekı bloglarda ne paylaşırlar bilemiyorum farklı seyler beklıyorum suan ben daha ısınamadım resımlerdekı yerlere

Finlandiya ile diğer İslandinav ülkeleri arasında kara bağlantısı yapmışlar mı? Göremedim ama ben?

malesef desem :slightly_smiling_face:

bir ülke avrupa ülkesine katılmadan 10 sene öncesinden avrupa ülkesi olmuş ülkeler para toplar.neden?
katılıcak ülkenin alt yapısını düzeltmesi geliştirmesi için tabi bunun içinde egitim,saglık gibi sayısız konularda bulunur.

Saint Petersburg avrupa ülkesi degil’dir maglum. fakat bu şehir sıfırdan kuruldu.kurulurken amaç sovyet döneminin parisini yapmak idi. bu nedenle öncelikle alt yapıyı hallettiler (metro agı) üstüne ise italyadan mimarlar gelip sanat eseri gibi köprü ve binalar kondurdu.

rus metropolleri aşırı büyük ve geniştir. 4 şerit gidiş 4 şerit geliş yolları vardır. 2 şeritli olan yolların tek şeridi bizim 2 şeritli yol gibidir.

kafanızda canlanan bozuk yollar toprak yollar kırsal alanlarda mevcut.

oyunun hayali yollardan ibaret olunca illaki 2-3 yük alma noktasına koyarlar toprak yol.

2 Beğeni

SimülasyonPark Kuralları derki;

Lütfen daha hassas olalım!

Kurallar için aşağıdaki bağlantıya göz gezdirebilirsiniz.

Gerçek harita;

Finlandiya’nın hem başkenti hem de Turku isimli önemli şehri yer alacak. Gösterilen sınır içinde kalıyor. Gerisini aramaya gerek yok :smiley:
Litvanya - Vilnius
Estonya - Tallin
Letonya - Riga
Finladiya - Helskinki
Rusya - St. Petersburg

6 Beğeni