ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

136 TL !!!

Asıl önemli mesaj şeysi burda tıkla!!1!1!!!111!1

Neden herkes ironi, mizah vs. şeyleri fazla ciddiye alıyor? Parantez içerisinde ünlem olduğunda bu cümle anlamına göre ya emin olmama ya da aşağılama, ironi vs. anlamına gelir. Dilimizi öğrenelim. Bu durum olmasa bile belirtilmiştir ya da ““Ben ironiyim!”” diye bağırıyodur zaten cümle.

30-40₺ arası olacak. Standart SCS fiyatı

Scs gamescom sadece bir video göstermek için katılmış ne çıkış tarihi ne fiyat ne krone ne ecs ile bilgi var bence bu konular hakkında da ufak bilgiler vermesi lazım

İçimden bir ses 20 Eylül’de çıkacağını söylüyor.

5 Beğeni

Oregon olsun Baltık Denizi olsun, ikiside harika duruyor. İki DLC’de ağzımı sulandırıyor benim.

4 Beğeni

yeni ekran görüntüleri

3 Beğeni

Bu genişleme paketi geldikden sonra norvec ve isvec haritanin kuzey yonlerindeki geri kalan iller gelecek mi biliyorsunuz oslo dan yukarısı yok beyond dlc den sonra isvec norvec kuzey yeni iller gelirmi

Gelmeyecek SCS gostermıstı ama sonradan ana harita yenileme ısıne bunu da eklerler kesin

Bu pakette gelmeyecek ama ilerde yukardan birleştireceklerini dile getirmişlerdi.

Almanya gibi haritaları yenilerken ileriki yıllarda scandınavyaya gelecekler oraları yenilerken yukarı tarafında ekleyebilirler ancak promods oynadıysan onun gibi çok az yerler var bolca yol var Oslo gibi stavanger gibi yerler bulamazsın belki o yüzden yapmadılar scandınavyanın ustunu

1 Beğeni

Promods oynadim ordan geldi aklima bu dlc den sonra üstünü birlestirirlerse süper olur

1 Beğeni

Fırından yeni çıkmış. Sımsıcak ve taptaze bilgiler. Buyrun.

Resimler çok iyi değişik yerler görmek güzel oldu

Kesinlikle. Bunu beklediğim kadar İtalya’yı beklemedim.

1 Beğeni

Yeni bir İskandinavya geliyor…

ETS’deki en iyi harita geliyor diyebiliriz.

1 Beğeni

İtalyadan ne kadar kaliteli olabilir onu merak ediyorum birde şehirleri göremedik daha düzgün şekilde İtalya beni çok şaşırtmıştı baltic şaşırtacak mı bakacağız merakla bekliyoruz

İtalyadan daha kaliteli olucak gibi görünüyor çıksada bir önce oynasak

5 Beğeni