ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Abiler SCS bir yarışma düzenliyor. En iyi video yarışması. 1. olana e-shop sitesinde 100 EURO alışveriş çeki verilecekmiş. Katılmak isteyen arkadaşlara duyurulur.

2 Beğeni

Rusya’da ağır yük taşırken dikkat edin yoksa benim gibi yükü işaret levhalarına takarsınız. Dorse hasarı %7 levhalarda çizik bile yok.

2 Beğeni

Sonraki harita dlcsi Balkanlar olacakmış, SCS twitch yayınında Bulgaristan ve Romanya’ya ait birkaç fotoğraf gösterdi, Türkiye muhtemelen olacak

Duyuru!
LEVEL Ocak 2019 sayısında ETS 2 Beyond the Baltic Sea incelememiz var.

4 Beğeni

Türkiyede Rusya Gibi Sadece Belirli Şehirler Gelir Edirne Tekirdağ İstanbul Gibi Avrupa Kıtasındaki Şehirler Gelir

2 Beğeni

Finlandiya’da tarihiyle ilgili daha ciddi örnekler görmek isterdim. Ama sonuçta bir kamyon simülasyonu :smiley:

Okullar, bizim en büyük zengiliğimizdir.
Ne sizin Urallardaki madenlerinizden, ne Sibirya altın yataklarından var bizde. Doğa, bereketini sunmamış bize. Kendi enerjimize yaslanmamız, yurttaşlarımızdan verebilecekleri her şeyi istememiz gerekir. İngiliz çeliğinin fabrikalarda dövüldüğü gibi gençliğe okullarda şekil veririz. Okullarımız sayesinde bataklıkların arasındaki kayaların üzerinde, Rusya’nın onca nüfusla yanına bile yaklaşamadığı bir hoşnutlu yarattık. Okulları alın elimizden, çöker gideriz. Mayasız hamur gibi şeklimizi şemalimizi kaybederiz.
-Beyaz Zambaklar Ülkesinde sayfa 33

8 Beğeni

Ben aldım ama bakalım indirmedim oyunu daha ats ets 2 satın aldım.

Finlandiya Turku şehrinde hiç trafik ışıkları gözükmüyor, yapay zekalar da trafik ışığı olması gereken yerlerde ışık varmış gibi hareket ediyorlar. Bu durumu SCS foruma rapor edebilecek biri var mı? Ben bir türlü şu resmi upload etmeyi beceremedim.

4 Beğeni

Aynı şekilde bu kavşakta ve buradan bi öncekinde de mevcut, bu durumu biri report edebilirse çok güzel olur. Turku, Finlandiya

4 Beğeni

Arkadaşlar düşünsenize SCS, Rusya haritasını şak diye oyundan siliyor :smile:

Malum boş sebeplerden heart of russia DLCsini çıkartmıyorlar.

Daha önce çıkmış bir şey,
Millet para verip almışken,

Niye silinsin?

1 Beğeni

bana göre going east’ten sonraki en silik dlc olan baltık çıkalı 5 yıl olmuş. o zamanlar da heyecanlanamamıştım nedense. şu anda 1/4’ini keşfettiğim oyun haritasında hiç gitmedim bile buralara.

malum olaylar olmayıp rusya çıksaydı tekrardan anlam kazanacaktı da işte… kaldın öyle be baltık.

3 Beğeni

Harbi ets nin en konuşulmayan dlcsi olabilir. Map modları için gerekli dlcler olmasa yüzüne bile bakmazdim. Aldım öyle duruyor hiç doğru düzgün keşfetmedim bile. İberya da aynı şekilde duruyor. İskandinavya nin ve İzlanda taraflarını bekliyorum. Promods ta bir türlü oradan çıkamıyorum. Hele İzlanda Çok güzel umarım SCS de yaptığı zaman hakkını vererek yapar.

2 Beğeni