ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Malesef Map Booster paketine eklenmeyecek bu DLC belki çok çok ilerleyen tarihlerde yani bir dahaki Harita DLC’si çıkmasına yakın bi ekleme yapılabilir ama şuanda Map Booster paketini beklemeyin derim

dlc harika hele hele birde finlandiyayı aşırı beğendim.

Dlc çok güzel sürekli Kaliningrad litvanya letonya civarı geziyorum fakat çok fazla döner kavşak var sürekli döner kavşakta yavaşlamaktan bıktım.Onun dışında yollar şehirler harika.

Abiler SCS bir yarışma düzenliyor. En iyi video yarışması. 1. olana e-shop sitesinde 100 EURO alışveriş çeki verilecekmiş. Katılmak isteyen arkadaşlara duyurulur.

Rusya’da ağır yük taşırken dikkat edin yoksa benim gibi yükü işaret levhalarına takarsınız. Dorse hasarı %7 levhalarda çizik bile yok.

Sonraki harita dlcsi Balkanlar olacakmış, SCS twitch yayınında Bulgaristan ve Romanya’ya ait birkaç fotoğraf gösterdi, Türkiye muhtemelen olacak

Duyuru!
LEVEL Ocak 2019 sayısında ETS 2 Beyond the Baltic Sea incelememiz var.

Türkiyede Rusya Gibi Sadece Belirli Şehirler Gelir Edirne Tekirdağ İstanbul Gibi Avrupa Kıtasındaki Şehirler Gelir

Finlandiya’da tarihiyle ilgili daha ciddi örnekler görmek isterdim. Ama sonuçta bir kamyon simülasyonu :smiley:

Okullar, bizim en büyük zengiliğimizdir.
Ne sizin Urallardaki madenlerinizden, ne Sibirya altın yataklarından var bizde. Doğa, bereketini sunmamış bize. Kendi enerjimize yaslanmamız, yurttaşlarımızdan verebilecekleri her şeyi istememiz gerekir. İngiliz çeliğinin fabrikalarda dövüldüğü gibi gençliğe okullarda şekil veririz. Okullarımız sayesinde bataklıkların arasındaki kayaların üzerinde, Rusya’nın onca nüfusla yanına bile yaklaşamadığı bir hoşnutlu yarattık. Okulları alın elimizden, çöker gideriz. Mayasız hamur gibi şeklimizi şemalimizi kaybederiz.
-Beyaz Zambaklar Ülkesinde sayfa 33