ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Önceki DLC’ler hakkında almadan önceki izlenimlerimde hiç yanılmadım. (ATS de dahil) Videolara bakarken sadece Fransa beni tatmin etmemişti alınca da gördüm ki haklıymışım şehir içleri hariç gerçekten de iyi bulmadım Fransa’yı. Modern ana harita gibi bir şey, her yer tekrar ediyor. Bu DLC de bana ikinci bir Fransa faciası gibi geliyor nedense. :frowning: Şimdilik değil ama ileride almayı düşünüyorum. Umarım yanılırım.

4 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Beyond The Baltic Sea DLC’si Memnuniyet Anketi [Anket]

şimdilik almayı düşünmüyorum. promods haritası ileride baltık dlc zorunlu derse o zaman geçerim çünkü baltık dlc pek tatmin etmedi beni. italya ya da iskandinavya gibi değil

Ilkbahar ındırımlerınde ındırıme gırer mı?

Bahsi geçen site ilgili mesajları güvenlik sorunundan dolayı siliyorum.
3-5 TL için başınızı ağrıtmaya değmez, gerekli yerlerden alışveriş yapabilirsiniz.

2 Beğeni

Harita yine mukemmel duruyor ama kafamda performans sorunu var. Italya’da ki fps dususleri cok fazlaydi.

Dlc map booster e girmedi acaba gün geçtikçe map boostere girer mi

1 Beğeni

Hiç sanmıyorum öyle olursa yeni çıkmış baltık dlcsinden para kazanama ihtimali olmaz…

Bugün haritayı Gezerken Vilna da Tolga abi ile karşılaştık. Sonra hep beraber gezelim dedik fakat 2 ayağımız bir pabuça girmedi her virajda taklaya geldi Tolga abi :smiley:

5 Beğeni

https://twitter.com/indrekhaav/status/1068995053421543425

6 Beğeni

Yatma konusunda biraz abartmışsın :smiley: Sürekli yatmadım bi kere…

Baltık incelemesi çektim ancak böyle genel bir değerlendirme videosu oldu. 30 dk. falan son gelişmelerden bahsettim. Araya da baltık videoları atarım oynamadım anlattım sadece :smiley: çenem düştü yine – yarın öğlene erteledim----

8 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Yilbasindan sonra blog yazisi gelir. Sizintilar daha erken baslar.

1 Beğeni

Galiba Going East’da Bialystok(doğrumu yazdım emin değilim)tarafından girince Rus Gümrüğüne girmeden Letonya,Litvanya tarafına geçilebiliyor.Ha keza yine Litvanya,Letonya tarafından Rusya’ya girmeden gemiyle karşıya Finlandiya’ya da geçilebilyor.
Gerçekte ise bizim memleketteki kantara girmemek için bir başka yolu dolanmanın benzeri bir durum gibi yani
Hani belge eksikse yahut "Rus Gümrüğününe bulaşmıyayım abi "felan deniliyorsa o yoldan gidilebilir.
Tabii bu simülasyonculuk açısından anlam ifade eden küçük detaylar.Tıpkı 90 hız sınırıyla gitmek gibi,yahut kırmızı ışıkta durmak;yoksa 150 km hızla basıp gidene bir anlam ifade etmeyecektir

3 Beğeni
14 Beğeni

SCS bugüne kadar Baltık DLC’sinin tanıtımını yapan bazı kanalların videolarını paylaştı blogta. Ayrıca blog yazısının sonunda yeni küçük bir paket hazırladıklarını belirlemişler ve eğer yanlış anlamadıysam çok yakın bir zamanda yayımlayacaklarmış bu paketi. Acaba nasıl bir paket ve içeriği ne olacak acaba?

4 Beğeni

Teşekkürler Hasan, çok güzel anlatmış ve özetlemişsin :+1:

Modifiye dlcsi olabilir mı acaba? Çünkü daha önce öyle bir muhabet vardı. Yıl içinde bir tır markasına modifiye dlc çıkaracaklarını söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

Herhalde Ets’nin en karakteristik yolları Avusturya,İtalya arasındaki dolambaçlı dağ yolları(Galiba oralarda Alp Dağları aşılıyor) oralara da bir el atıp yenileseler…
'Yenileseler’diyorum da;lakin bu oyun daha çok uluslar arası bir tır simülasyonu,belirttiğiniz üzere"Öyleyse,öyledir"den bir türlü çıkamıyorsun.
Yani İtalya DLC’sinde de çok güzel,karakteristik dağ yolları var ama örneğin kişisel dorsede soğutuculuyu tercih edince mecburen GPS’nin verdiği rotada,o dümdüz,tipik iki ana güzergahda gidip geliyorsun.
Denilebilir ki;“Kendi rotanı kendin belirle,git gez oraları yahut yükünü oralardan götür;mani olan mı var,!”.İşte o zaman da yani "Öyleyse öyledir"den çıkınca da;gerçekdışılık gibi bir başka problem doğuyor.
Ve 150 km hızla gitmek ne kadar gerçekdışıysa(150 basamadığımızdan değil),rotadan çıkıp kafana göre gezmek de o kadar gerçekdışı oluyor.
Galiba SCS’nin başarısı da veya ETS’nin artık bir oyundan çıkıp simülasyona evrilmesi de biraz da;hatta ne birazı bayağı"Öyleyse,öyledir"in bir neticesi.