ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Euro Truck Simulator 2 için bu yılın sonunda yayımlanmasını beklediğimiz Baltık Ülkeleri DLC’sinde kırsal bölge ve doğa manzaralarının yer aldığı ekran görüntüleri paylaşıldı.

2 Beğeni

ilk resimde eski model audi gördüm sanırım yeni eklenecek o araç

1 Beğeni

https://scontent-mxp1-1.cdninstagram.com/vp/cc6db2140418b5322d6032f4c506522d/5B7BFC51/t50.12441-16/38927846_286593871926134_7694651982839135888_n.mp4

4 Beğeni

Bunu ınstagramda paylaştılardı bir kaç gün önce izlediydim

1 Beğeni

şu gamescom başlasa da daha fazla video görsek daha fazla bilgi sahibi olabilsek

2 Beğeni

Steam içeriği belli oldu Baltic DLC’sinin

2 Beğeni

tam kapak fotoğrafını da ekledim pek açıklama girmemişler yeni ekran görüntüsü de yok

1 Beğeni

fransa ve italya dlcleri 5 aralıkta çıkmıştı muhtemelen bu da 5 aralıkta çıkar

5 Beğeni

Çok güzel çıksada oynasak bir an önce

kaç tl dir acaba

SCS fiyat ve çıkış tarihi konusunda ağzı sıkı bir firma. Çıkışından 1-2 hafta önceye kadar açıklayacaklarını sanmıyorum. Şu an için ne çıkış tarihi ne de fiyatı “belli değil”.

1 Beğeni

Hadi fiyat konusunda tartışalım (!)

2 Beğeni

Boşuna parmaklarını yorma hiç zamanı gelince konuşulur fiyat’ı

136 TL !!!

Asıl önemli mesaj şeysi burda tıkla!!1!1!!!111!1

Neden herkes ironi, mizah vs. şeyleri fazla ciddiye alıyor? Parantez içerisinde ünlem olduğunda bu cümle anlamına göre ya emin olmama ya da aşağılama, ironi vs. anlamına gelir. Dilimizi öğrenelim. Bu durum olmasa bile belirtilmiştir ya da ““Ben ironiyim!”” diye bağırıyodur zaten cümle.

30-40₺ arası olacak. Standart SCS fiyatı

Scs gamescom sadece bir video göstermek için katılmış ne çıkış tarihi ne fiyat ne krone ne ecs ile bilgi var bence bu konular hakkında da ufak bilgiler vermesi lazım

İçimden bir ses 20 Eylül’de çıkacağını söylüyor.

5 Beğeni

Oregon olsun Baltık Denizi olsun, ikiside harika duruyor. İki DLC’de ağzımı sulandırıyor benim.

4 Beğeni