ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Euro Truck Simulator 2’nin 5. harita genişlemesine dair ayrıntılar çıkmaya başladı. Kaliningrad, Litvanya, Letonya, Estonya gibi Baltık ülkelerinin yeni genişlemede yer alacağı ekran görüntülerine dayandırdığımızda kesin duruyor.
image

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-beyond-the-baltic-sea-dlcsinin-kirsal-bolgesi-ve-dogasi/

https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-beyond-the-baltic-sea-dlcsi-finlandiya-estonya-letonya-litvanya-rusya/

Bu konu üzerinden yeni harita ile ilgili bilgileri paylaşabiliriz.

Çıkış tarihi: ? (yıl sonuna kalmadan çıksa güzel olur)- yine de bilgi gelmedikçe sormayın
Fiyat: ? (gereksiz yere sormayın)
Şehir sayısı: ?
Ülke sayısı: Finlandiya(güneyi), Rusya(St. Petersburg tarafı), Litvanya, Letonya, Estonya, Kaliningrad

Spam yorumlarda kaçınalım. Bilgi vb. herhangi bir içerik yoksa gereksiz yere yorum yapmamaya özen gösterelim.

3 Beğeni

Malum estonya ve litvanya gelirse önemli liman şehirleri riga ve tallinn muhakkak gelecektir, eğer ki iskandinavyaya deniz feribotu ile bağlanırsa , burada iskandinavyadaki liman şehri Kapellskär acaba eklenir mi diye düşünüyorum :smiley: yoksa stockholm’e ek liman mi yapılır :thinking:

1 Beğeni

ETS 2 için ekran görüntüleri yayınlanan yeni haritanın ana konusunu açıyoruz. Şu an resmi adı belirsiz olsa da çok yakında öğreneceğiz. Bu konu üzerinden yeni genişleme paketi hakkında bilgi alabilir, içerik paylaşabilirsiniz.
Litvanya, Letonya, Estonya ülkelerinin yer aldığı Baltık bölgesi olabilir. Çünkü paket mantığına uyuyor. Tıpkı Going East haritasında olduğu gibi :slight_smile: Beyaz Rusya da Polonya sınırında duruyor. Bekleyip göreceğiz.
İlk haber
https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2nin-yeni-harita-dlcsinden-goruntuler-paylasildi/

Çıkış tarihi ve fiyat ile ilgili gereksiz yorumlardan kaçınalım. Daha çok bölge hakkında bilgi paylaşmaya çalışalım.

4 Beğeni

ukrayna sanırım ilk resimde arkadaki araç o bölgede olan araçlardan sanırım yenı dlc ukrayna olabılır

bu resımde rusyanın plakası sanırım

Bende rusya veya ukrayna diye düşünüyorum

Keşif

Bahçe duvarları, ev yapıları benzetebilmişler, güzel duruyor

1 Beğeni

Hani Balkanlar?

1 Beğeni

Litvanya geliyor

Ve Wujek Bohun’un videosundan bir sahne. Büyük ihtimal bu beş ülke gelecek. Litvanya, Letonya, Estonya, Finlandiya ve Rusya yazıyor.
Tabi Rusya’nın tamamı değil büyük ihtimal şu kısım gelir.

(Evet, o kısım Rusya’ya ait. İlk öğrendiğimde ben de şaşırdım.)

4 Beğeni

Rusya yada ukrayna oldugunu dusunmuyorum. Baltik ulkelerinden biridir. litvanya estonya falan. nede olsa hepsinde rus yapimi birseyler var

1 Beğeni

Umarım şehirler az olmaz. Dolu bi genişleme bekliyorum açıkçası

haritada yuvarlar içine alınan yer kaliningrad.

ukrayna arac plakaları,avrupa ve bizdeki gibi- önde mavi kısım ve ülke kısaltması (ua) yazar.
eski sovyet ülkeleri avrupa ülkesi o yüzden
bordo renkli volvo xc/90 plakasına takılmayın takacak olursak rus plakası bile degil.

aynı tas aynı hamam.harita harita doganın tozuna meydan okuyan kamyonlarla :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Beğeni

yeni tırları göremedik neden acaba

Rusya’nın tamamı değil yalnızca Kaliningrad bölgesi Polonya ile Litvanya arasında kalan denize kıyısı olan bir bölge ardından sırasıyla Litvanya, Letonya, Estonya…
Mantıklı ama ben memnun değilim. Değişik bir şeyler göremeyeceğiz belli… ilk görüntüler nedense pek tatmin etmez. Haftaya resmen öğrenmek dileğiyle :smiley: Ama daha sürprizler bitmedi. 1 aydır oynamıyorum çok uzaklaştım. Böyle devam edecek herhalde…

2 Beğeni

Yok o kadar işsiz değilim :slight_smile: SCS Forum’unda paylaşıldı bu görsel oradan (ç)aldım :smile:

3 Beğeni

Güzel bir bakış açısı :smiley:
Alırken bir kaç bilgide ekliyor ama umut :smiley:

1 Beğeni

Eski konuyu açtığımı fark etmedim dün gece tekrar bir konu açmışım. Birleştirildi…

Benim aklımdaki soru Baltık denizi üstünden İskandinavya’ya bağlanır mı? Finlandiya ile İsveç’i bağlarlar mı acaba? İnşallah bağlanır. Bunu çok merak ediyorum.

Ets 2 sevenler olarak beklemeye devam baltık tarafı devletleri gelecek sanırım kuzey rusya San Petersburg tarafı olacak sanırım bekleyip göreceğiz hayırlı olsun şimdiden

Oyun içi haber ekranından:
A0CB252BA65762A44E85FDAEAD400048BAEC59EF1A8669FD958B53B651A41FEC

2 Beğeni