ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Daf’ta olduğu gibi Mercedes’in Mp3 ve Mp4 kasalarını revizyon edecekler, doğrusu modifiye paketinden çok eski kasaları revize edeceklerine sevindim.

4 Beğeni

MP3 yenilenirse fena olur :smiley: hemen alırım bir tane

4 Beğeni

Scsden en çok istenen volvo dur tahmınım ama volvo modifiye gelmiyor.

2 Beğeni

çok değişik duruyor

6 Beğeni

Hasan abi bu teaserlere nasıl ulaşabilirim?

1 Beğeni

scs forumdan ulaşabilirsin

2 Beğeni

ETS2 için: buraya tıkla .
ATS için: buraya tıkla .

4 Beğeni

Teşekkür ederim. :blush::blush:

1 Beğeni

Bu son paylaşılan fotoğraf yeni harita DLC’sine mi ait?

Öyle gözüküyor.

1 Beğeni

Bana Almanya gibi geldi.

Sardinya, İtalya
Korsika, Fransa
Yeni güncellemede her iki ada da gelirse olağan güncellemelerin dışında farklılık olurdu. SCS artık bize sürpriz yapacak sanırım. O paylaşılan görüntü Korsika’ya benziyor ama daha büyüğü Sardinya yani tercih ederdim. Bence yeni iki adanın eklenmesi büyük yenilik olurdu. :slight_smile: Eğer adalar eklenirse DLC’leri hala satın almayanlar için güzel bir neden olacak. Bu açıdan da önemli.
Sicilya adası kadar mantıklı olur. Sicilya’da çok şey var mı? Yok ne olacak yani sonuçta TIR :smiley: Korsika daha ormanlık, yeşil alanlara sahipmiş o fotoğraf kesin oradandır :smiley:

yukarıda @akabaytar linkleri vermiş atsye kimse tıklamamış utanın be! :smiley:

6 Beğeni

Sardinya ve Korsika adaları gelirse oyuna ufakta olsa ince bir detay katabilir adalardan İtalya Fransa gibi yerlere feribotla geçmek iyi olacaktır italyadan Fransaya geçmek hem çabuk olur hemde alternatif olur bakalım ikisinde gelirse güzel olur eğer ilerde İspanyada geldiğinde o adalar merkezi bir alanda olacağından birok yere feribot olacaktır

1 Beğeni

Güzel bir aktarma merkezi olur multide limanlar kalabalık olabilir :joy:

1 Beğeni

Haftaya ETS2’nin harita teaseri paylaşılabilirmiş SCS açıkladı.

beyler geçen gün oyunu oynarken bir şey fark ettim. normalde kapalı olan yollara dönüşlerde tabelalardaki şehir isimlerini siyah bir şerit ile kapatıyorlardı. ama geçen gün italyadan avusturyaya giderkeni yine kapalı olan bir yol için siyah şerit bantın üstünde italya’nın su an harita olmayan şehri “TRIESTE” yi net bir şekilde okuyabildim. ben mi yeni fark ettim yoksa eklenecekmi sizce??

4 Beğeni

Tek farkeden sen değilsin. TheMumja bey bize resimleriyle göstermişti. Kim bilir belki eklenir :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

o zaman tahminimce adriyatik denizi kıyısı olan ülkeleri ekleyecekler :pray:

3 Beğeni

evet ilk teaser

11 Beğeni

Romanya bulgaristan kesin gibi ancak daha fazlası olursa daha güzel olacaktır bir kaç haftaya zaten resmi olarak duyurulacak bekliyeceğiz merak ediyoruz :slight_smile:

1 Beğeni