ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Oyuna sponsor olan scanianın tırı bile 1 senede geldi fmax 2 yıla yakın sürer yani demedi deme

3 Beğeni

Öyle tabiki.Renault Range T gelmemişken Ford zaten sürpriz.Belli olmaz Ford belki daha önce gelir ama mesajın başında da belirttiğim gibi hayal.Balkan harita DLC’si ve kapak fotoğrafı Ford F-Max işte.Kötü bir hayal mi ? Biz hayal edelim,belki olur. :slight_smile: Nasrettin hoca misali “Ya Tutarsa?”. :smiley:

1 Beğeni

Atla giden abimiz o… Svat, eski araç bölümü başı ayrıldı yakın zamanda, bilerek onu koymuşlar hatırası var diye :slight_smile:

5 Beğeni

ben yazacaktım adını ama ayrıldı diye yazmadım peki niye koyuyorlar ki :smiley: her yerde…
svat reis saygılar :smiley:

3 Beğeni

Eh şu andakiler hepsi onun öğrencisi sayılır ondan. Hatırları var… Yüksek yüksek tepelere developer vermesinler… Hem ağlar hem gider…

9 Beğeni

biri fmax demiş :smiley: SCS’yi beklersek ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

8 Beğeni

Teaserdeki müzik ve bina tarzları tam Slav tarzı, Yugoslavya kesin geliyor hayırlı olsun :slightly_smiling_face: :+1:

1 Beğeni

Romanya yol ağı

ayrıntılı bilgiler
http://www.wikizeroo.net/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvUm9hZHNfaW5fUm9tYW5pYQ

ProMods haritasında biz niye beğenemedik? Biraz kötü olduğundan mı?

5 Beğeni

En yukarıda Baltık ile gelen bölge var.
Romanya ve Bulgaristan kesin olan siyahla çevrili
Kırmızı ateş hattı gibi :smiley: sıkıntılı sınırlar var. Zaten eski Yugoslavya mesela burası Baltık kadar diğer taraf da o kadar aşağı yukarı büyük dediklerinin hakkını veriyor. Ama tutarsız işte İtalya’da Trieste falan diyoruz Slovenya şey kadar yer onu da eklesinler yav bence Sardinya, Korsika mevzusundan daha önemli! Ada güzel diyoruz da ayrı bir noktadan güzergah üzerinde yeni bir yerin gelmesi daha önemli de neyse onların kararı
haftaya umarım daha doğru dürüst bir şeyler paylaşılır

Romanya otoyollar yani DLC içeriği böyle aşağı yukarı :smiley:

internetten baktığınızda romanyadaki tehlikeli yolları yapan listeler var moldovo sınırına doğru var geçitler var baya efsane yerler yukarıdaki videolarda izleyebilirsiniz
bizim buralarda da var ama bu kadar değil bilmiyorum günümüzde de hala çok mu at arabaları? :smiley: hani ucuz yollu arabalarla da takılabilyiorlar da bilemem trafikte görecek kadar çok diye at arabası yapmışlar :smiley: range t yerine sayıyorum onu keşke eşek olsaydı eşek herif gelmedi hala :smiley:
ama artık bizim fmax var range t isteyeni banlayacağız :smiley:

5 Beğeni

Scs Türkiyedeki oyuncu kitlesinide düsünerekten mutlaka türkiyenin bır kısmını oyuna eklemeli türk oyuncular olarak büyük beklenti icindeyiz.

2 Beğeni

Daha öncesinde bu dlc paketi en büyük dlc paketi olacak şeklinde açıklama yapılmamış mıydı? İhtimalle ayırmazlar balkanları boğaza kadar eklerler direk.

2 Beğeni

sdfsdfdsfdsfdsfdsfsdfsdgfghfg

6 Beğeni

Baltık’ta olduğu gibi Balkan tanıtım videosundaki müzikte harika olmuş. Umarım Baltık gibi hayal kırılığı olmaz. Baltık’tan pek hoşlanmadım. Ve umarım Avrupa yakasını görürüz. Tabi gönül ister İstanbul - Çanakkale - İzmir’i görmek. Hem Yunan’a da deniz yolu ile bağlanırız.

1 Beğeni

Pavel’in gösterdiği yer:

3 Beğeni

Arkadaşlar, Bu DLC’yi ucuz fiyattan alabileceğim herhangi bir site var mı acaba?

Ne kadar ucuz 5 lira felanmı

Steam’den başka yerde alma başın ağrıyabilir, fiyatı gayet iyi, zaten yıl sonu çıkacak bu DLC.

DLC daha resmi olarak bile tanıtılmadı. Yıl sonuna doğru çıkacak farklı yabancı sitelerde ucuza bulursun ama sanmıyorum çünkü Türk lirası döviz karşısında sürekli eriyor ve en uygun fiyat hep Steam platformu oluyor.

2 Beğeni

Bu DLC’de Yunanistan olacak mı belli değil daha, elbette Yunanistan’da gelecek, bu yolu mutlaka eklerler.:smiley: