ETS 2 & ATS - SCS Software'ın Yılbaşı Özel Yayını [21 Aralık 2020]

bildiğin bir şey varsa sen açıklayabilirsin hocam scsyi çok yorduk bu akşam :smiley:

Blok-alıntı Hadi tıkla şuna, bir o kaldı, üzerimizden bir yükü daha al SCS Software… :upside_down_face: :face_with_hand_over_mouth:
Blok-alıntı Hazır mıyız ?? Ve oo geliyor :smiley:
Blok-alıntı Hem de AI Tarfikli’sinden :smiley:

@can20 Ayrıca bu yazılarından da sanki bir şey biliyormuşsun da bizden saklamışsın diye hissediyorum üzdün bizi :smiley: :sweat_smile:

8 Beğeni

Ruhumu teslim edebilirim bu gece

Yayını unutmuştum dedim bir parka bakayım, baktım ortalık yıkılıyor. Gördüklerim beni mutlu etti etmesine de; benim bu oyunu oynamak için bir amaca ihtiyacım var ve bu iki oyunda da malesef yok 3 saat oyna alamadığın tır gidemediğin yol yok. Oyuna bütün dünyayı da getirseler, bütün çekicileri de getirseler üzgünüm scs 1 saat oynadıktan sonra sıkılıyorum çok sevdiğim bu oyundan.

4 Beğeni

Lafımı yedirttiğin için teşekkürler SCS.

14 Beğeni

Mevsimler, kış ve kar ile ilgili bi şeyler söylemediler mi ?

yeni tırlar gelecek mi ets ye 2021 de bilgi var mı?

1 Beğeni

Vallahi bunlara ya rakip çıktı ya da gece gözüktüler rüyalarında :grin:

4 Beğeni

4 Beğeni

Euro Coach Simulator için herhangi bir şey olmaması ne kadar umut verici değil mi :smiley: ADAMLAR KAFADA BİTİRMİŞ ABİİİ

6 Beğeni

yayını tekrar izliyorum, inanılmaz grafikler var.
bu arada rus savaş uçaklarının olduğu resimler var… Rusya yüzde 100…
dediğimiz gibi yine ATS yılı geliyor :slight_smile:
Kuzey Californiya da bonus oldu Texas’ın çıkacağı bir yılda

11 Beğeni

Bu gece tüm oyuncular anlık;

PS

16 Beğeni

Bence ecs için tek bir yol var ets2 ye birçok şey gelecek haritalar tamamlanacak paralı dlcye ihtiyaç duyduğu zaman scs o zaman ecsyi duyurur veya hiçbir zaman duyurmaz😂

1 Beğeni

Yeni ışıklandırmayı izlerken… :smiley:

2 Beğeni

Bence chate yazılan Ecs yazılarını görüp gülüyor

3 Beğeni

Sana bir şey yazacaktım o zaman ama yayını beklemeyi tercih ettim :smiley:

Beyler kötü şeyler yaşamaya o kadar alıştıkki güzel bir şey olduğunda (resmi mp) donup kalıyoruz. Nasıl sevinilir unutmuşuz la

vay anam vay neler dönmüş Serhat ya.

bu mp tmp gibi çoklu sunucular mı olacak yoksa 20-30 kişilik özel sunucularda mı?

ayrıca o mp görüntüsü gerçek oyuncu değil bunlar yayında düz gidemiyor ama görüntüde ip gibiler. :smiley:

tırın dorsesi bi bana mı çok yaylanıyor gibi geldi https://youtu.be/i3mwOvfAKhM?t=664

11:07 de dorse kendinden geçti bağlantısı koptu yerinden çıktı :d saghdfghasfdagshdfa

Dağdaki kar acaba bir işaret mi ? :smiley:

9 Beğeni