ETS 2 & ATS - SCS Software Yılbaşı Özel Yayını [16 Aralık 2021]

Hangi DLC’lerin geleceğinden mi bahsedecekler yoksa yine yapıcaz deyip de yapmayacakları şeylerden mi acaba? Simülasyonla alakalı bir yenilik gelmediği sürece oyuna girmicem. DLC de almicam.

1 Beğeni

Verirler tabiki.

1 Beğeni

Geçen sene 21 aralıkta olmuş.

1 Beğeni

Yayındaki gelişmeleri burada ve sitede aktaracağız. Ardından video olur. Ve @sisl için de problem olmazsa yayın yaparız. :smiley:

10 Beğeni
7 Beğeni

Hiç izleyesim yok, daha fazla oyalanmak istemiyorum.

3 Beğeni

Bilmiyorum ya. Bu sefer pek böyle bir umudum yok yayından. Şuana kadar yıllardır istediğimiz özelliklerden en önemlisi grafik güncellemeseydi. o da geldi. Ama uzun sürdü baya. Diğer önemli şeylerinde böyle geç geleceğini düşündüğüm için yayından umutsuzum. Yayının harita dlcleri ve yeni araçlar etrafında döneceğini düşünüyorum. Umarım yanılırım. Daha farklı şeyler görmeyi isteriz tabiki. Selçuk abi geçen sene yayınlarda bende 4k texturelerin falan gelmesini isterim ,yağ gibi yollarda gitmeyi bende istemem vs. falan diyordu. Acaba bu tarafta gelişmeler falan var mı? Anti-Aliasing oyunda çok kötü zaten sürekli titreyen direkler vs. falan . Simülasyon özelliklere açız oyuncular olarak. Fernbus da mesela optimizasyon kötüydü ama yolda gittiğini hissetmek apayrı bir zevk veriyor insana . Aracın çukurlarda falan sarsılması ,gelen sesler. İlk defa orda fark ettim bunların ne kadar önemli olduğunu. ETS-ATS tarafında böyle şeylerin olması oyuna çok şey katacak. Bakalım bekleyip göreceğiz. Gelecek mi bu tarz özellikler gelirse ne zaman gelecek. Bir de merak ettiğim şeylerden biri ölçek mevzusu ETS tarafında balkanlarda sıkıntı çıkaracak. ATS de doğu kıyılarında başlı başına büyük sıkıntı olacak. Dinamik ölçek olayından bahsetmişlerdi geçen sene yayınların birinde . Bizim oyun motorumuzda böyle bir destek yok olsa güzel olurdu vs. diye. Acaba bu konuda da bir şeyler yapıldı mı? Oyun motorundaki geliştirmelerden bahsedilmesi sanki bir tık daha heyecan verici olabilir gibi. Hayırlısı olsun diyelim.

4 Beğeni

Bana mevsimleri duyarız gibi geliyor artık.Zamanlaması iyi olur.
Yav birde madem ecs gelmeyecek ecsnin takımında olanlar başka takımlara yerleşsin be abi.O adamlar 7 yıldır otobüs yerine başka şeyler üzerinde çalışsaydı şuan istediklerimizin yarısı gelirdi.

Belki gizliden çalışıyorlar ama bizlere söylemiyorlar ? Belki seneye ets2nin 10. yılında güzel ve herkesin beklediği bir şey çıkartacaklar ? Bu arada bence yayında balkan dlcsini duyuracaklar.

Mevsimler falan beklemeyin bence :smiley: Onun altyapısını hazırlamaya hazır durumda olduklarını hiç ama hiç sanmıyorum… İki üç boyama paketi verip var olan lastikleri rework atıp sunarlar… Çok da şey yapmamak lazım… :slight_smile:

2 Beğeni

Bence Paintjob yeni harita dlc gösterecekler başka bir şey göstermezler herhalde.

Geçmiş yıllarda yılbaşı özel yayınlarda paint job göstermediler bu sene niye göstersinler . Niye böyle düşünüyorsunuz. Tamam biliyoruz SCS insanların beklentilerini yükseltip her kes büyük bir şey beklerken küçük güncelleme veya paint job getiriyor ama bu yayınlar böyle değil. Seneye gelecek olan özelliklerden bahsedirler . Paint jobdan değil. Geçen sene grafik güncellemesi , convoy mp ve driving schooldan ve yeni harita dlclerinden bahsettiler. Bu senede bu tarz büyük özelliklerden ve harita dlclerinden bahsedirler. Her şey yarın belli olacak yayın öncesi ön yargılı davranmak bence saçma. Yarın büyük bir özelliklerden bahsedirler şaşırırsınız dediklerinizi geri alırsınız veya istediğiniz özellikler gelmediğinden laf etmeye devam edersiniz. SCS avukatı değilim hemen avukatımısın demeyin :joy:.

mevsim mujdesi gelirse çok iyi olur

1 Beğeni

Bugün yayında çekilişle verilecek ürünler.

1 Beğeni

:stuck_out_tongue_winking_eye:

8 Beğeni

Ya tutarsa değilmi.:upside_down_face:

3 Beğeni

SÖH komandoları hazırda bekliyor akşam istenen şeyler duyurulmazsa Pavel kaçırılacak.

12 Beğeni

Efenim LKPR Praha/Ruzyne de full yakit konuslandik beklemedeyiz :upside_down_face:

2 Beğeni

İstenilen şeyler duyurulursa Praga gidip Pavele teşekkür için SÖH konvoyu yapılacak :joy:

Pavel’de laf var icraat yok. Duyuruyor da ne oluyor. 10 şey söylüyor 1 tanesi çıkıyor :sweat_smile:

1 Beğeni