ETS 2 & ATS - Driving Academy

Aynısı tam olarak az önce bana oldu, o kadar geldim sonunda yoldan çıkmışım iptal oldu :smiley: Canım sıkıldı yapayım dedim görevleri :smiley:

1 Beğeni

60 dakika civarında bazı yerleri 3-4 kere denemeyle bitirdik çok şükür. Güzel ve faydalı olmuş devamını merakla bekliyorum.

3800 küsur saat oynamama rağmen bazı görevlerde bende takıldım direkt altf4 yapıştırdım :grin:

1 Beğeni

Türkçesi sonra mı eklenecek ?

Fizik motoru değişikliğini ayrı bir haber olarak yazacağım.

@cayci eklenir.

Fizik motoru mu değişmiş bir şeyler fark ettim akşam aslında ama bilmiyordum :wink:

sitede daha 1.51 konusu yok zuahahh :d

1 Beğeni

Benim izlenimlere göre fizik konusunda frenleme ve dönüş manevlarinda değişiklik var.

1 Beğeni

Scania truck drive oyununu ets’ye eklemişler, ileride gelecek bölümlere eski oyunda olduğu gibi zaman tablosu ekleyip etkinlik yapabilirler, o oyunda zamana karşı yarıştığımız yarışma vardı gerçekte de olan bir şeydi, ilk 3’e girene dlc vs versinler.

1 Beğeni

World of Trucks başarımları da eklenebilir.

son bölümün son dar dönemecinde dorse dışarıya taşıyordu belki saymaz diye geri gelirken arkadan vurdum.

8 Beğeni

2000 saat Ets2 'yi boşa oynamışız son bölümü bilmem kaçıncı denemede geçtik…
a dog is sitting on the sidewalk with a caption that says su sekil daliyoruz su siralar

4 Beğeni

Scania Truck Driving Simulator’de pratik yap sonra altına Scania Topline veya R, S Serilerinden al sonra yavaş yavaş git. Geri gelirken stres yapma virajı genişten al dorseyi döndürürken dikkat et. Bu arada normal kariyerde kendi kafandan bu konuda roleplayler yapabilirsiniz.

image

2 Beğeni
Hangisini daha çok sevdiniz?
  • Euro Truck Simulator 2 Driving Academy
  • American Truck Simulator Driving Academy
  • Scania Truck Driving Simulator
  • Trucks & Trailers

0 oylayanlar

atsde final exam’i geçemiyorum az kaldı bağırıcam evde

Orjinal sesler daha güzeldi sanki veya bana göre öyle

@HasanOfke

Dorse için F2 aynasının altına kör nokta aynasının eklenmesi gerekiyormuş. Yıllarca anlayamamışız. Sürüş akademisi sayesinde farkına vardım.