🎓 ETS 2 & ATS - Driving Academy [Ana Konu]

3800 küsur saat oynamama rağmen bazı görevlerde bende takıldım direkt altf4 yapıştırdım :grin:

1 Beğeni

Türkçesi sonra mı eklenecek ?

Fizik motoru değişikliğini ayrı bir haber olarak yazacağım.

@cayci eklenir.

Fizik motoru mu değişmiş bir şeyler fark ettim akşam aslında ama bilmiyordum :wink:

sitede daha 1.51 konusu yok zuahahh :d

1 Beğeni

Benim izlenimlere göre fizik konusunda frenleme ve dönüş manevlarinda değişiklik var.

1 Beğeni

Scania truck drive oyununu ets’ye eklemişler, ileride gelecek bölümlere eski oyunda olduğu gibi zaman tablosu ekleyip etkinlik yapabilirler, o oyunda zamana karşı yarıştığımız yarışma vardı gerçekte de olan bir şeydi, ilk 3’e girene dlc vs versinler.

1 Beğeni

World of Trucks başarımları da eklenebilir.

son bölümün son dar dönemecinde dorse dışarıya taşıyordu belki saymaz diye geri gelirken arkadan vurdum.

9 Beğeni

2000 saat Ets2 'yi boşa oynamışız son bölümü bilmem kaçıncı denemede geçtik…
a dog is sitting on the sidewalk with a caption that says su sekil daliyoruz su siralar

5 Beğeni

Scania Truck Driving Simulator’de pratik yap sonra altına Scania Topline veya R, S Serilerinden al sonra yavaş yavaş git. Geri gelirken stres yapma virajı genişten al dorseyi döndürürken dikkat et. Bu arada normal kariyerde kendi kafandan bu konuda roleplayler yapabilirsiniz.

image

3 Beğeni
Hangisini daha çok sevdiniz?
  • Euro Truck Simulator 2 Driving Academy
  • American Truck Simulator Driving Academy
  • Scania Truck Driving Simulator
  • Trucks & Trailers

0 oylayanlar

atsde final exam’i geçemiyorum az kaldı bağırıcam evde

2 Beğeni

Orjinal sesler daha güzeldi sanki veya bana göre öyle

1 Beğeni

@HasanOfke @SiSL

Dorse için F2 aynasının altına kör nokta aynasının eklenmesi gerekiyormuş. Yıllarca anlayamamışız. Sürüş akademisi sayesinde farkına vardım.

• Dorsenin ucu F2 aynasında kör noktada kalıyor. F2 aynası maalesef ayarlanamıyor.

Forumda bununla ilgili konu bile açılmış.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=1971494

2 Beğeni

Bugün 3. günüm toplamda aşağı yukarı 2,5 saat sürüş akademisine yatırdım. 3 gün ve 2,5 saat sonunda tüm bölümleri tamamlamış bulunmaktayım.

11 Beğeni

Ets2 o kadar zorlamadı ama Ats çok zorladı beni.

1 Beğeni

American Truck Simulator’de:

• Final Sınavı (1. Bölüm) → 2. seferde, (Dar sokağın birinden dönerken dorse park dubasını yaladı.)
  • Final Sınavı (2. Bölüm) → Tek seferde

geçmiş biri olarak tecrübelerimi aşağıda paylaşıyorum.

Şu iki trick çok işinize yarayacak:

• 0 Kamerası (Size süper görüş sağlar. Birden fazla açıyı aynı anda görebilirsiniz.)
  • Klavye (Özellikle aracı park ederken hassas gaz ve manevra kabiliyeti sağlayacaktır.)
1 Beğeni

Bir başarım vardı sadece kabin kamerasıyla etapları geçme diye.0 Kamerası Bu başarımı engellermi?
Bu arada geri gelirken ve park ederken gaza basmadan sadece rölanti devriyle gelmek en etkili yöntem.

Engelliyormuş. Saymamış o başarımı bende. Bilginize…

1 Beğeni