Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

o değil de bence en büyük sorun ingiltere. farklı bir atmosfer olarak yansıtılabilecek yer resmen ölü.

ukts işte :smiley:

2 Beğeni
  1. onu sonradan gördüm ve bir kere ford türk malı değil mesela crown victoriade fordun ama türkiyede bir tane bile bulamazsın

2.kirlenme olayı FS 2017 de var ve onlarda lisansli araclarda var MAN dahil

3.parisde şu anda rota yok

4.bu tır oyunu ama SCS ECS DLC cikacak diye biliyorum o DLCdede otobüs kullanıyoruz tır değil

her şehirde rota olacak dıye bır sey yok special transport için @sparteam oyunun ısmı degısecektır oyle olacaksa dlc olarak gelırse euro drıvıng sımulastor gibi

o yazıyı ben arkadaşa soyledım oyunun ismini sana dedım

Pardon o zaman. :grin::grin:

Oyunda şuan popüler avrupa markaların tümü bulunuyor o markalara ait yeni araçlar dışında bunun daha otesine geçeceklerini düşünmüyorum ve zaten ford ve bmc avrupada pek rabet gören bir markada değil araçların kirlenme olayları yada egsoz dumanı ile ilgili gerekli açıklamalarda yapıldı bunları tekrar tekrar dile getirmenin anlamı yok.

Axoru Falan Getirseler Bari

Axor’da gelmez.

Beyler var olan yeni araçları bile zar zor lisanslayan firmalar var axor ford unutun kamyon üretenler de anormallik var bedelini de scs ödüyor

sisl ile yeni yayında lisans olaylarına tekrar değiniriz

3 Beğeni

1.32 ye kadar olmazmı yayın

1.32den önce olacak ama bu hafta bir şeyler yine açıklanırsa krone gibi cuma akşamı yapabiliriz

1 Beğeni

O değilde polonya isveç norveç hollanda ozaman oralarda yenilencek dimi ? Cünkü almanya ile aynı bazı ülkenin yolları

Etkinlik olabilir demistin hasan amca ??

1 Beğeni

ATS için özel birşey olacağını söylediydi Scs

Etkinlik olacak herhalde

konu almanya haritası ile ilgili, hangi arac gelecek vb. konuları ets 2 ana konusunda tartışın.

4 Beğeni

Bence oyuna haritanın yanında küçük ince özellikler de gelmeli mesela,
1- hızlı giderken cama sinek yapışsın çekici kirlensin gidip yıkatalım falan (benzinciler büyütülsün)
2- lastik basıncı azalsın yine benzincide lastiklere hava basalım
3- arabanın 6-7 bin km’de bir yağını değiştirmek zorunda olalım yani periyodik bakım zamanı gelsin
4- ayrıca npcleri geliştirmeleri lazım hala sol şeritten ilerlerken selektör yapsam da önüme kırıyorlar :frowning:
5- bir gidiş bir gelişli ormanların içinden geçen yollar artırılmalı bence oralarda 60-70 km hızlarda sürmesi çok eğlenceli :slight_smile:

3 Beğeni

Hamburg - Osnabrück arasında bir seferin videosu paylaşıldı.

4 Beğeni

abi bu kendine ait dorse olayı gelmedimi

Daha gelmedi! 1.32 ile gelecek bakalım… :slightly_smiling_face:
Arkadaşlar lütfen blog haberlerini okuyun !!! Hasan abi vaktini ayırıp yazıyor onları…

2 Beğeni