Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Euro Truck Simulator 2’nin 1.32 Güncellemesi için açılmış olan bir ana konudur. Güncelleme çıkmadan önce paylaşılan bilgiler eklenip çeşitli görsellerden ipuçları aranmaktadır. Özellikler hakkında tartışmalar yapılmaktadır.

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.
Kişisel dorse sahipliği olacak.

ve diğer her şey sitemizdeki haberlerde!

SCS Software sonunda kişisel dorse sahipliğiyle ilgili blog yazısını yayınladı. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için yıllardır istenen kişisel dorse sahipliği 1.32 güncellemesi ile her iki oyuna da geliyor.

Konuya zamanla ilgili konular eklenmektedir.

7 Beğeni

-Yeni ses motorunu öğrendik ama her iki oyuna da gelecek.
-Euro Coach ihtimaller arasında var.
-ETS 2 için denildiğinden sınırlı düşünmek lazım.
-Sadece ETS 2 için modellerin revize edilmesi, fakat

ANA HARİTA YENİLENMESİ DUYURULACAK AT FAVA BEKLE

3 Beğeni

Ana Harita Update…

https://www.instagram.com/p/BjHa8YtFpMJ/
Bu yapbozda görünüyor

1 Beğeni

Ben bu resimden birşey anlamadım ne var bu resmin altında şehir yenilememi?

Ana harita yenilenmesi bir sonraki güncellemede mi çıkar yoksa yakın zamanda bu sürümde mi çıkar?

Ana harita yenilemesi işte başka olayı yok

1 Beğeni

Dacia Duster :joy:

1 Beğeni

Eğer harita yenilemesiyse inşallah daha büyük şehirler yaparlar. Eski şehirler hep kutu gibi.

3 Beğeni

,

Harita yenilenmesi %100

İyi ya yenilensin. Tekrar gider gezeriz, başka türlü olacağı yok.

Resimdeki kavşak çok hojj gözüküyor. :smiley:

1 Beğeni

SCS bir şey duyuruyorsa en az 1 yıl sonra çıkar :smile:

değil mi ya benim de o dikkatimi çekti. promods ekibinden birisi vardı galiba çalışan scs ekibinde o herhalde yol tasarımlarında yardımcı oluyor

not: resim yönetim tarafından tekrar yüklendi

Son resim geldi arkadaşlar. Yanlız tabelalar falan da güzel olmuş yani çok beğendim yeni yolları. bir an önce gelse de kullanmaya başlasak.

1 Beğeni

açıkklandı yazıyorum haberi :slight_smile:

1 Beğeni

Baya güzel gözüküyor. Gerçi yüksek fps aldığım tek yer standart haritaydı ama olsun artık yenilik şart. :slight_smile:

Acaba her bir güncellemede başka bir ülkeyi mi yenileyecekler? Gerçi ana haritada 5-6 ülke vardır.

Polonya,Macaristan,Slovakya,Çek Cumhuriyeti,İsviçre,Avusturya,İngiltere ve Hollanda aklıma gelen ülkeler bunlar revizyona gidilmesi gereken. Başka var mı bilmiyorum.