ETS 2 - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

https://youtu.be/Ibp36dTWUkw?si=USuuhm0AhvVB7v7V .

3 Beğeni

Sonunda geliyor çok bekledik bu sefer. Hollanda-Belçika’ya geçerler inşallah.

5 Beğeni

Allah aşkına Poland Rework… :smiley: Nolur…

4 Beğeni

hatta mümkünse tüm base map rework :smiley:

5 Beğeni

geçen hafta formatla uğraştığım için ekleyememiştim.

maalesef

çok iyi olmuş ben böyle işin yeter artık

7 Beğeni

Hadi soralım.1.50,

• Ay sonuna gelir
  • Mart ayında gelir
  • Volvodan önce gelir

0 oylayanlar

Yani Volvoyu bir zahmet mayısa kadar bekletmesinler. 1.50de Volvo da gelmeli bence.

2 Beğeni

Logitech G920 ile 5 dakika kadar oynadıktan sonra direksiyon kendini sağa kırıyor. Ve o andan sonra oynanmıyor. Steam tartışma sayfasında da bir kişi aynı sorunu yaşamış. 1.50’de düzelmesi umuduyla.

mause candır :grin:

1 Beğeni

1.50 güncellemesi ne zaman gelecek ve hangi yeni özellikleri getirecek?

Volvodan önce gelirin kazanmasını bekliyordum.Çünkü volvonun ne zaman geleceği belli değil.:smiley:
Sırf Man euro 6 için 1.34 çıktı zamanında.Şu isviçre için bir 1.50 çıkamadı.

Bu 1.50 çok büyük güncelleme olduğu için gelmesi uzun sürüyor diyebilir miyiz? 1.48 ile 1.49 arasında ne kadar zaman vardı bilen var mı

diyebiliriz sonuçta oyun motoru değişiyor uzun sürmesi normal . 8 ağusotsta 1.48 tam sürüm ,12 ekimde 1.48.5 tam sürüm , 28 ekimde ise 1.49 geldi

1 Beğeni

ne partikülü kardeşim oyun kasıyor sonra, bacadaki dumana bakmıyoruz.

4 Beğeni

SCS Software's blog: ETS2 1.50: Wielton Trailer Pack Update .

7 Beğeni

Bana kalırsa Wielton DLC paketine karşı gösterilen ilginin karşılığı olarak devamı gibi geliyor bu yenilikler. Bilmiyorum etkisi var mıdır ama steam yorumlarında Tırsan DLC paketinin altında yazan yorumların yarısı goy goy muhabbetler, çoluk çocuk yorumları, :smiley: bizde Tırsan’ın videosu gelecek diye bekliyoruz hala.
Ayrıca gelecek olan dorseler güzelmiş, iki pakete de sahip olmama rağmen oyunda Wielton dorseleri bana Feldbinder dorselerinden sonra nedense daha gerçekçi ve güzel geliyor.

7 Beğeni

Hiç yoktan iyidir İsviçre’de gezerken kullanırım. Fuarda gördüğümüz scrap master modeli belki gelir demişlerdi bloga girince o sandım başta.

2 Beğeni

Şuana kadar yeni render sistemiyle ilgili bir gelişme açıklamadılar yine her zaman ki gibi klasik güncellemeleri açıklıyorlar sanırım 1.50’de gelmeyecek gibi duruyor :smirk:

5 Beğeni

Paylaşılıp silindiği iddia edilen tweet. Böyle bir tweet gören oldu mu?

11 Beğeni