ETS 2 - 1.48.5 Bakım Güncellemesi (ana konu)

Sanki elemanla yıllarca iş yapmışız da hakkını vermemişiz gibi konuşuyor ulan boş beleş gönüllü projeler, zamandan çalıyor, para kazandırmıyor. Bir de üstüne muhatap olduğumuz tiplere bak. :smiley: Elektrik faturamı ödüyor sanki bir de şöyle yaptın böyle yaptın diyor lan nasıl yapmayayım sen benim yerimde değilsin. :smiley: Ayrıca takıma seni Bona soktu zaten o zaman da istememiştik. :smiley: Yani takımdaki diğer kişilere ve yaptıklarına bakıyorum gayet iyi konumdalar ama sana bakıyorum sürekli bir karın ağrın var ve ProMods şöyle böyle diye övüyorsun gerçekten çok ilginç. :smiley: Zaten ben karar versem sen o takıma giremezdin.
:smiley: İlk defa böyle bir saçmalık yaşıyorum götümle gülüyorum olanlara şu an dsfsfds yav kendi haritanı yapmak istiyorsan yap bize ne ne güzel yeteneğin de var. Ne uzatıyorsun?

Aptal bir sohbet nedeni ile konuyu kapatıyorum. :smiley: Yeterince güldük başka bir zaman yine devam ederiz. Bu hafta bazı şeyler için oldukça önemli kodlarla modlarla uğraşırken hayatımıza sıfır etkisi olan şeylerle meşgul olmayalım. :smiley: Bu hafta bir sürü ödemem var burada ProMods şöyleydi böyleydi dinliyoruz. :smiley:

Daha Hızlı Yükleme Süreleri ve Kare Hızı Sınırlayıcı/Frame Rate Limiter iki önemli iyileştirme

6 Beğeni