ETS 2 - 1.44 Güncellemesi

Selçuk abinin bahsettiği değişiklikler bunlar sanırım :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Güncellemenin içeriğini öğrenince daha iyi oluyormuş, değil mi? :slight_smile:

4 Beğeni

Scania S’de gösterge panelinde bir değişiklik var mı? ACC simgesinde bu ayarı açtıktan sonra?

3 Beğeni

yarın dağ yolu ve iki yeni özelliğe bakarız

18 Beğeni

Avusturya yeni tip ölçekleme ile mi geldi? Bir de keşke klavyedeki direksiyon tepkilerine de bir düzenleme gelseydi.

ETS 2 de senelerdir dorsenin çamurluğun içine geçme sorunu var.Bu güncellemede gider diye düşündüm ama aynı hala.

Videoda 20. dkya gelince Hasan niye benim parkta paylaştığım Salzburg-Innsbruck yolunu seçmedi diye sitem etmiştim sonra kendin en boktan yoldan gittim dedin :slight_smile:

1 Beğeni

ya ben salzburg-klagenfurt yaptım sonra hadi oradan başlarım viyanayı görürüz dedik hiçbir şey göremedik boş çene çaldık.
artık yarın giderim ats videosunu sonra ayarlarız.

Adaptive cruise control’un levelleri varmış galiba .
Foruma böyle yazmışlar
Gerçek kamyonlarda olduğu gibi tatlı, Sistem standardına sahip yeni gens kullanıldığında özellikle güzel ve sürükleyici olacak.
Tgx 2020’nin acc’de sahip olduğu yaklaşık mesafe. Lvl 1 ve 2 %100 değil çünkü onları pek kullanmadım, kötü havalarda çoğunlukla lvl3 (varsayılan) ve lvl4 kullanıyor.
Lvl1 : 30 metre mesafe
Lvl2 : 45 metre mesafe
Lvl3 : 67 metre mesafe
Lvl4 : 87 metre mesafe

4 Beğeni

Bu kadar detay SCSye fazla.

6 Beğeni

belirsizliğin içinde fazla gelmiş olabilir :smiley:

4 Beğeni

acaba başka saklı gizli birşeyler varmı ?

2 Beğeni

g_acc 1 , g_acc 2 , 3 , 4 , 5 , 6… yazarak level değiştiriliyormuş. Maksimum 10 level oluyormuş.

5 Beğeni

Tüm sırrı bozdunuz ya acaba 1.45’e mi duyurulcaktı. :slight_smile:

sanırım tweet’in gizemi ortaya çıktı :slightly_smiling_face:

g_emergency_brake [mesafe]
g_acc [normal hızda mesafe]
g_acc_sens [tek kontrol başına kare]

7 Beğeni

Vallahi Yukarıda yazılan adaptif hız sabitleyici ve acil durum freni muhabbetlerini şaka geyik falan sanmıştım. denedim harbi harbi gerçek

2 Beğeni

hocam tek kontrol başına kare tam olarak ne demek acaba

2 Beğeni

Max foruma bunu yazmış.
özellikler yapılmadığı için daha fazla dokümantasyon veya duyuru yapılmayacaktır.
Kodu 1.44 beta’da çalışır durumda bırakmaya karar verdik, ancak deneysel özellik olarak risk size aittir. nihai geri bildirimleri toplayacağız ve bu nedenle bunları düzgün bir şekilde bitirmemiz gereken kapsamlı testler yapacağız (yakında beklenmiyor).

2 Beğeni

cevaba rez