ETS 2 - 1.44 Güncellemesi

Avusturya ve süspansiyon zımbırtısı dışında çok bir değişiklik yok. Eşeğe altın güncellemede getirseler eşek yine eşektir. Ayrıca bir kaç tane hataya denk geldim. 9 ay ne yaptılar çok merak ediyorum. O kadar bekletmeden sonra hatasız çıkması gerekiyordu :slightly_smiling_face:
Bu arada Avusturya’ya gelirsek, İberia kalitesinde yapmışlar güzel olmuş. Yüksek ihtimal tüm Avusturya’yı gezdikten sonra bir dahaki güncellemeye kadar oyuna girmem. Belki @Suleyman_Emre_Unalir’ın yaptığı ProMods Tekirdağ-Çanakkale modu çıktığı zaman girerim :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

game.log.txt dosyasında <ERROR> ile başlayan satırları kontrol edin.

1 Beğeni

:thinking:

2 Beğeni

Aynı özenle Almanya’nın da rework olması lazım.

4 Beğeni

Bu güncellemenin bir kodu vs. var mı? Yoksa hemen güncelleme yapınca mı geliyor?

+Neden 9 ay sürdü?
-İşte bu yüzden

Özet

Innsbruck

7 Beğeni

eurotrucks2 2022-04-20 21-20-43
Avusturya ya da oluyor bu sorun oyundan atıyor bu sorunu yaşayan varmı?

Adamları eleştiriyoruz birazda haklarını verelim,güzel düşünülmüş geliştirmeler var,avusturya efsane olmuş harita işini iyi yapıyorlar zaten.Tabi bu bizi keser mi? çık.beklediğimiz başka olaylar var :slight_smile:

8 Beğeni

Krone Platform dorseye bu yük eklenmiş galiba

8 Beğeni

Bu unmarked roadları bulmak zaman alıcak. Ben bi tane buldum. Viyana’nın kuzeyinde Euro Acres çiftliğine 2 yerden giriş var. Birisi unmarked road.

Özet

Bu ummarked road için bi konu açsak fena olmaz sanki.

8 Beğeni
4 Beğeni

‘‘HATA’’
Avusturyanın Innsbruck şehrindeki benzinlik girişinin orada yönlendirme tabelasında türkçe bir şekilde ‘‘benzin’’ yazıyor. Bunu nasıl raporlıcağımı bilmediğim için buraya atmak istedim.

2 Beğeni

Almancada da benzin demek çünkü.

4 Beğeni

Gerçekten mi :grin: bilmiyordum.

1 Beğeni
7 Beğeni

Haritada boş yer bırakmamışlar :smiley:

19 Beğeni

Betada olanlar sağı solu iyi kurcalasınlar, belki bir şey bulursunuz. Selçuk abinin mesajı dikkatimi çekti. Merak ettim nedir diye :smiley:

3 Beğeni

Selçuk abiyide hype marketinge kaybettik sanırım.:smiley:
Evet hype marketing terimini ben buldum.

3 Beğeni

graz da bir tane nispeten uzun bir görünmez yol var

2 Beğeni

Bazı internet pc problemleri yaşıyorum. O yüzden bugün sadece videoya vakit ayırabiliriz. Selçuk abi için de uygun olursa Cuma akşamı beraber yayında son gelen yeniliklere bakabiliriz. :smiley:

13 Beğeni