ETS 2 - 1.38 Güncellemesi [Ana Konu]

Arkadaşlar araçın çamurluğunun üstüne dorse resmen biniyor bi ara düzelmişler camurluk dorse arası yok resmen camurluğun üstünde gidiyor dorse farkeden varmı bilmiyor ne güzel düzelmişti eskiden şu olayı bi düzeltilmedi mesefe boşluk yok dorse ile camurluk arasında hasar alır normalde böyle olsa dönerken filan.

ABS devreye giriyor reis raad ol :smiley:

1 Beğeni

Aracın farının vurduğu yerlerde piksellenme var. Daha önce var mıydı bilmiyorum ama son güncellemelerden sonra dikkatimi çekti. Sizde de böyle mi? Full ayarda oynuyorum.

ona denk gelmedim ama aşırı derecede hata var oyunda ats ye göre ets2 de daha çok hata var ssao düzgün çalışmıyor çok tırtlama yapıyor oyunda buda onla alakalı olabilir

1 Beğeni

Aynen sıkıntı var bendede

1 Beğeni

ben hala 1.37’de olmama rağmen bazı çekicilerin farları böyle görünüyor. en yüksek ayarlarda %200 ölçekleme ile oynuyorum. herhangi bir grafik ya da far modu yok

1 Beğeni

1.38 tam sürüm acaba ne zaman çıkar

1 Beğeni

1 ay gibi bi süre sonra çıkar belkide daha erken gelir kim bilir

1 Beğeni

1 ay süreceğini sanmıyorum 1-2 haftaya tamamlanır

3 Beğeni

Beyler kaplamalarda bende titreme tırtıklanma oluyor anti alasing acık oldugu halde.

O değil de baktım baktım anlamadım. Yeni araç desem kadranlar yuvarlak yuvarlak dijitale benzemiyo şimdi yeni çıkan tırların çoğu dijital çünkü

kardeşim bu trıtıklanma ve geç yüklenme sorununu halledemediler bi türlü benimde sistemim iyi en yüksek ayarlarda oynuyorum fakat titreme ve tırtıklanma bendede var hele bide 1.38 betada ssao ile birlikte gölgelenmelerdede aşırı trıtıklanma olmaya başladı

1 Beğeni

@Kul_Yilk O araç ATS için çünkü :smiley:

1 Beğeni

aynı sorun bendede var güncellemeyle alakalıdır heralde

peterbilt 389 a benziyor bu interior

1 Beğeni

evet peterbilt

1 Beğeni

şu sokak lambalarındaki hata sizdede var mı dikkat ederseniz direktede sanki lamba varmış gibi ışık yanıyor efekti var

Hiç dikkat etmedim ama o senin aracının farı vurduğu için öyledir normaldir yani

@Scaniaman aynı hata/sorun bende de var.

1 Beğeni

Kendimi MP’de sandım bi an, teşekkürler scs.

14 Beğeni