ETS 2 - 1.38 Güncellemesi [Ana Konu]

arkadaşlar oyunda hata var

Şu an betada zaten.Bu gibi hataların olması normal

ets ,gts den kalan binalar keşke yenilense kötü duruyor
bakıyorum galeriler harika
şirketleride yenilerler

onlar da gelir sonraki güncellemelerde

Grafik güncellemesi diye bekledik ssao geldi sadece artık herhalde gelir devamı ayrı eski dafı kullandım abi
eksoz sesi efasane geliyor yavaş tatlı sürünce eksozdan gelen ses çok iyi ayrıca sanki araçlar yükün ağırlığı daha çok hissediyor sanki ben manuel kullanıyorum eski daf efso sesi eksoz sesi.

ETS 2 - 1.38 güncellemesinin açık betası çıktı! https://www.simulasyonturk.com/ets-2-1-38-guncellemesinin-acik-betasi-cikti/

8 Beğeni

Road to the black sea dlcsinde fps durumu nasıl arkadaşlar bu beta sürümde?

@Vabis22

1.38.0.18 beta da benim sistemim de fps durumu,
temiz profil açtım ve tüm ayarlar full + %400 ölçekleme, ssao yüksek ayarda bir teslimat yaptım.

araç içi - 75 fps
araç dışı - 85 fps

3 Beğeni

Kullandığın ekran kartı markası ne

ekran kartım gtx 1650 gaming, profilimde sistemin tüm özellikleri yazıyor,

ben hala 1.38’li ets2ye girmedim :smiley: şimdi bir bakıcam
video mevzusu akşama doğru gelecek elektrikçiyi bekliyorum bir de şu yasak şeyi çıktı o gelmeden odayı düzenleyemiyorum

7 Beğeni

truck bus servis diyor acaba ecs için bir ipucu olabilir mi? :blush:

4 Beğeni

Tüm MAN Servisleri öyle geçiyor. Resimdeki Mapar Bursa, hem otobüs hem çekici bakımı, satışını gerçekleştirmekte…

13 Beğeni

bilmiyordum aydınlattığın için sağol

Hatta bende ufak bir bilgi vereyim, fotoğrafta bulunan araçlar ve diğer Man Neoplan Modelleri Ankara’da bulunan MAN Türkiye A.Ş’de üretiliyor. Fernbus’ta bulunan Skyliner marka otobüste bu fabrikada üretiliyor, ama fiyatından dolayı ülkemizde satılmıyor.

3 Beğeni

Şu dediğim yol hala düzelmemiş. Güncelleme gemesi lazım.

haha aynısını ben de yaşadım. noluyo lan dedim bi anda :smiley:

1 Beğeni

4 Beğeni

hocam araştırdım scaniada mandaki gibi bi durum göremedim internette bişi göremedim bence ecs için hazırlık yapıyolar.Bilgisi olan varsa aydınlatsın bizi

1 Beğeni