ETS 2 - 1.38 Güncellemesi [Ana Konu]

Yalniz bu sürümde ecs’ye yarayan çok şey var veya altyapisimi yapildi bilmiyorum ama cekicilerin binalari büyümesi otobusu aldigimizda sığması (ancak buymesi ve gercekteki binalarla bireber yapilmasi iyi oldu ecs ile alakalida olmayabilir) ve gpsde sonraki isaretli yerin bilgilerini gostermesi ve duraklarda bekleyen insanlar beni düşündürdü biraz siz ne düşünüyorsunuz yine ecs konusu acilmasinda bana kalirsa butun eski yerler yenilendiğinde cikacak gibi geliyor

1 Beğeni

valla duraklarda insan yok diye biliyorum yada bana denk gelmedi ama galerilerin yenilenmesi, man ve scania tabelalarında “bus” yazması, diğer otobüs üreten markaların tabelasında “bus” yazmaması ( (mercedes vb) tabi bu zamana kadar scania , man ve neoplanmıydı neydi bundan başka lisans almadılarsa bu yüzden sadece scania ve man galerilerinde “bus” yazıyor ) bence ecs için zemin hazırlıyorlar bilemem belkide ben kafamdan iyi uydurmuşumdur :joy:

Romanya Dlcsinde görüyordum diye hatırlıyorum duraklarda insanları.Yeni birşey değil.

Hayır, var otobüsü gene. İkiside birer Volkswagen markası. Volkswagen, Audi, Bentley, Skoda, MAN, Scania, Porsche, Bugatti, Lamborghini, Seat, Ducati, Neoplan markaları Volkswagen a ait markalardır. Yani oyunda 2 tane Volkswagen var desek yeridir.

ECS nedir? Biri beni aydınlatabilir mi??

2 Beğeni

Hee o zaman ecs’ye gönderme olarak o sürekli geçen otobüsler de olabilir mi?? Düşünsenize 1.40’ta filan geliyormuş. :slight_smile:

1 Beğeni

A new ETS2 build 1.38.0.22 is available in public beta on Steam.

• ensure all oversize blocks referencing the destroyed rule are removed (0119933)
  • 0032574 - France - Rennes - Flickering windows
  • 0118860 - new_truck_dealer - volvo_truck_dealer_big_01_company.ppd - Dark signboard
  • 0119979 - France - Calais - Tree on road
  • 0032272 - France - Saint-Alban-du-Rhône - Improve railway texture
  • 0052038 - Italy - Pescara - Scrub
  • 0120010 - Italy - Taranto - grass on road
  • 0120011 - Italy - near Taranto - grass on road
  • 0120009 - Italy - near Bari - barrier across the road
  • 0119969 - Norway - Kristiansand - Blocked tunnel
  • 0119932 - new_truck_dealer - volvo_truck_dealer_small - gap on prefab
  • 0119837 - daf_truck_dealer_big_02.ppd - grass patches
  • 0118094 - new_truck_dealer - iveco_truck_dealer_small - trigger is too high
  • 0119826 - volvo_truck_dealer_small.ppd - Trigger above ground
  • 0119831 - scania_truck_dealer_small.ppd - Trigger above ground
  • 0119774 - volvo_truck_dealer_big_02_company.ppd - Vehicles have wheels in ground
  • 0119760 - mb_truck_dealer_mid.ppd - Not working lamp
  • 0119768 - iveco_truck_dealer_mid.ppd - Few bugs
  • 0119745 - scania_truck_dealer_mid.ppd - Few bugs
  • 0118179 - new_truck_dealer - mb_truck_dealer_big_01.ppd - objects without collision
  • 0118097 - new_truck_dealer - volvo_truck_dealer_big_02_company - Logo will not lit up during night
  • 0119954 - new_truck_dealer - scania_truck_dealer_big_02_company - Gap in company
  • 0115815 - new_truck_dealer - no sound hookups at all
  • 0119960 - /prefab/bridge/drackensteiner_bridge.ppd - without collision
  • 0077406 - tollgate - [tollgate] Unknown tollgate type -1
  • 0119978 - roadwork_small_2.pmd - Road without collision
  • 0119934 - gas_small_road_sc - Failed to open file (/prefab/gas_scandinavia/gas_small_road_sc.meta
  • 0118875 - new_truck_dealer - renault_truck_dealer_big_02 - missing collision
  • 0120002 - Zurich - tree on road
  • 0120071 - Bulgaria - A2 - Invisible wall on road
  • 0119977 - Romania - Târgu Mure? - Invisible wall on road
  • 0114647 - [traffic_area] Invalid/obsolete traffic rule ‘physics’ (0x325DAF183B140000)
1 Beğeni

1.36 dan beri Trelleborg şehrindeki tabelada trelleborg yazısının “g” harfi alta kaymış şekilde duruyor , acaba bunları görmüyorlar mı ?

Valla bekleyip görücez bakalım
Scs ne eyler ne eylerse güzel eyler :wink:

1 Beğeni

Dediğim yeri gişe düzeldimi açaba istandul tekirdağ arası giderken

düzelmemiş reis demin 70 ile tosladım söve söve bi hal oldum

Aynen o kadar şey düzeltildi bi orda düzelmedi birde yerdeki beyaz cizğilerden ses gelirdi o da düzelmemiş ses gelmiyor ama geçerken zıplamıyor o düzelmiş bi anda kasis var gibi zıplardı şimdi düzğün

biraz sarsılması lazım aracın zaten normaldede hissediyorsun araçla üstünden geçerken ama oyunda çok sarsılıyordu o konuda haklısın dediğin gibi birde ses gelmiyor artık umarım düzeltilir

O dediğim cizğiler üstünden geçicince anlamıyorsun kasis olup olmadığı diğer cizğiler gibi dümdüz hafif belli etse anlarsın yavaşlarsın işte belli olmuyor o yüzden sıkıntı şimdi düzğün ama bu sefer sesi yok :smiley:

1 Beğeni

O dediğiniz ses yol çizgileri şerit sesi ise yeni yapılan yolların hiç birinde yok eski ilk yapılan yollarda çıkıyor ses üstelik bu hata yeni bir şey değil kaç yıldır böyle niye düzeltmiyorlar hiç mi fark etmiyorlar anlamıyorum

1 Beğeni

yol çizgileri değil kardeşim bu black sea dlcnin türkiye kısmında hani edirneye falan girerken yola parelel şekilde çizgiler var onu diyoruz yolun sağındaki ve solundaki şerit çizgileri değil

Scs zamanla onu da düzeltir, 1.37 çıktıktan sonra çoğu şeyi düzeltti ona da el atar.

scs aslında tır içindeki navigasyon da da kalan km gibi bilgileri yazsalar güzel olurdu.

8 Beğeni

O özelliği bende istiyorum he aslında tır içindeki navigasyona el atmaları gerek hatta gece, gündüz ve otomatik mod seçenekli dış navigasyonu çoğu kişi kullanmıyor ki ihtiyaç olduğunda açıp kapıyor

1 Beğeni