Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

Ets 2 1.33 Açık Beta başlamıştır.

7 Beğeni

Yeni fizikler pek tatmin etmedi beni. Böyle kalacaksa hiçbir farkı yok bence. Şanzımanlara da el atılması lazım, otomatik vites geçişleri manuel gibi geç oluyor. Seri olmalı

Dediğin doğru acık betaya bende katılıcam şimdi

Hiçbir şey değişmiyor açık betaya geçince…@Turqazip

Açık beta’da truckbooks etkili mi? Deneyen oldu mu?

@LazJedi Fizikler AI araçlarında aktif. Çünkü çarptığın zaman araçlar iyi bir şekilde sallanıyor. Ama henüz kendi kullandığımız tırlarda bu sallanmayı hissedemedim. Dediğin gibi beni de pek tatmin etmedi. Ama açık beta süreci uzun bir maraton sonuçta :smiley: umarım tam sürüm çıktığında hem iyi bir süspansiyon( o kabin içinde sallanmayı hissederiz) ve dahası olur. Bekleyip görücez bakalım… Ha birde ayrıyeten daha öncede belirttiğim gibi senin tırının arkasında duran araç 4lülerini yakıyor. Dorseli tırlarda atıyorum sıranın ortasında yine 4lüleri açık bir şekilde bekliyorlar. AI araçlarına iyi çalışılmış belli :smiley:

3 Beğeni

Benim daha güncellemesini bekleyeceğim bir megaliner’im var mealesef :sweat_smile:

https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-33-guncellemesi-acik-beta/

2 Beğeni

Fizikler böyle mi kalacak yani?

Yine bir şeyler değişebilir, beta bitmedi, adı değişti sadece.

betaya gectım ama 0.1 mb bıle guncellemedı sızdede aynımı

Daha önce experimental beta’ ya katılıp açık betaya geçtiyseniz normal bir durum, açık beta bir yenilik getirmedi henüz

Belki tam sürüm yenilik getirebilir.

Yeni sürüm geldi, 1.33.0.59s oldu değişiklik notları:

• fixed crash in non-Steam version when connecting a profile to WoTr
  • fixed - “when passing on the speed bump, you jump too high in air” (67754)
  • fixed hashcode calculation in case of mixed hookups
  • remove cargo in fleet purchase
  • switch pages only if current page is not the same in vehicle online dealers.
  • vehicle dealers online now only load offers from the page that is being active.
4 Beğeni

Ne değişti notlar yok :smiley: bende 53

experımentale geldı guncelleme
251 mb

Anladım önce oraya sonra acık betaya ne gibi değişikler olmuş şu yağmur bi yağmadı bende arkadaş .D

Tamam yazarsın

şerit takip sistemi diye bişey cekici yoldan cıkınca o ses cıkarıyor acıksa sistem tabi

Video lazım onun icin pek anlamadım yoktu öyle bişey şeritten cıktığında öter o ses ama yoktu öyle bişey o havalı fren sistemi sesidir büyük ihtimal ss at buraya