Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

yalnız o giriş bende yok mesela sana özel mi yoksa bizde görebiliyoz mu onu bende güncelledim 1.33 betaya.

yapay zekada kaza yaptıgım zaman onlarda fizikleri sallanıyor.

Yagmur iyileştirmeler için bide silecek kalkarken damlacık kaybolmuyor. ordan alıp geri indigi zaman izi kalıyor aynı gerçekteki gibi olmuş fakat yagmur yağış aynı onada gelir merak etme

1 Beğeni

Ben gerçekçilik için freni ayarını en düşüğün de düşüğüne almıştım. SCS de frenlere ayar çekmiş, biraz tur atayım dedim, yüksüz bile zorlandım. :joy:

1 Beğeni

çok büyük olay olsaydı 2 ay reklam yapardı scs yani bildiğimiz kadarıyla
demek ki şuanlık çok önemli bir şey yok tab kendi fikrim…

1 Beğeni

Şu dorsenın altındakı yazıyı sadece bı ben mı fark ettım ? finlandıya mı hım…

yukarı baksan görürdün ben paylaştim ve herkes zaten oyuna girip dorseleri inceleyince görmüştürde… gelecek olan dlc ülkesi niye şaşırdın ki zaten o ülke biliniyordu…

Fizik olayından dolayı videoda pek sürmedim. Montajını yapıp yükleyeceğim. Aslında bir şeyler ekledim fizikler çok güzel oldu da neyse :wink:
Yarın da sitenin logosunu bastırdğım kazak gelecek onla video çekerim :slight_smile: bakalım nasıl olmuş eğer iyise bir şeyler denemeye başlarız.

4 Beğeni

1 saat video yayınlanmış olur

8 Beğeni

scs bu ne hız :smiley:

scs schwarzmüller’i sildi attı resmen ya umarım 1.33 de schwarzmüller dlc’si de uyarlanır dorse sahipliğine.

5 Beğeni

eklenen rampa açılsa güzel olur yükleme boşaltma aşamasında mesela? kapılar? o kadar basit şeyler yok yav haftaya fs19 çıkacak deli gibi bu tür özellikler var + spintiresta var ne diyeyim bekliyoruz sabrediyoruz ama zincirlerini kıramıyor oyun
o istenilen sandbox ortamı oluşmuyor

8 Beğeni

Sıhhatler olsun Hasan Abi Sakallar gitmiş :slightly_smiling_face:

Şunu fark ettim. AI araçlarının önünde aniden durduğunuzda 4lülerini açıyorlar veya siz yolu kestiğinizde sıranın en arkasındaki atıyorum tır ve araba yine 4lülerini yakıyor. Özelikle yüklü tırlar anında 4lü yakıyor

1 Beğeni

Krone satsın diye çıkarmıyorlar büyük ihtimalle ama eninde sonunda uyarlanacaktır.

video’da ses gidip geliyor hasan

bir sıkıntı yok olsa yazarlardı :slight_smile:

2 Beğeni

bilmem bende çok gidip geldi çünki

Azıcık gitip 1/sn de geldi sonlarında ve ortalarında oldu ondan bişey olmaz nasılsa söylediğin duyuluyor ve kesilmiyor

1 Beğeni

tmm tmm ikinci sefer izlememde sorunsuz oldu
sıkıntı yok şimdi

1 Beğeni

Videodaki ince hatayı bulana bir ödül mü versem? :rofl:

2 Beğeni

Ajsss :joy: bulana 1 günlük liderliği verin :joy::joy::joy:

1 Beğeni