Elite Buses - New Tourismo 16RHD Projesi

Henüz tam tarih vermiyoruz ama az kaldı merak etmeyin :+1:

2 Beğeni

Yarın oyunda görüşmek üzere…

8 Beğeni

12 Beğeni

Çok az bir zaman sonra sizlerle , az daha sabır…

16 Beğeni

7 Beğeni

Aracin bitmis hali galiba elinize saglik bayram sekeri olarak bayramda paylascaksiniz galiba :grin:amma bayramda memleke gidecez nasip olursa 9 gun boyunca videolara bakariz artik

Bende bayram hediyesi olarak görüyorum inşallah paylaşılır

Discord sunucusunun linkini atabilir misiniz geçerlilik süresi dolmuş

1 Beğeni

Koltuk seçenekleri mevcut mu acaba

paylasım ne zaman dc giremedim

Discord sunucusu kapandi heralde arac cikmicak galiba

Demek ki neymis, her tuzum var diyene hıyarla kosmamak lazimmis. Cikaramayacagi bastan belliydi

5 Beğeni

Rezillik diz boyu… Madem tamamlamayacaksın neden insanları sevindiriyorsun, ümitlendiriyorsun… Ayıp şu yapılanlar.

6 Beğeni

fazla merak, başa dert açar.

3DModeli sitelerde vs. satılıyor. ETS 2’ye aktarıyorlardı ancak burada yine klasik olay yaşanıyor. Zaten en iyileri var. Alternatif bir mod inşa etmek çok farklı özellikler eklemeyeceksen anlamsız. Otobüs konusunda daha küçük alternatif modellere yönelebilirlerdi ama çizebildikleri için benzer bir model oluşmuş. Burada önemli olan 3D çizimi bu şekilde ilerletmektir. ETS 2’de full kalite mod yapmak ise daha da başka bir aşamanın mevzusudur. Buna zaman ayırmak, boş zamanı finanse edebilmek de gerekir.

5 Beğeni

Bana saçma gelen şey; Konu açıp ta her şey çok güzelmiş gibi gösterilirken muhabbetin bir anda işimiz var, çok müsait olamıyoruz deyip, insanları deyimi yerindeyse enayi yerine koymak ve hemen arkasından Discord sunucularını kapatmak. Ve bu sunucuyu kapatırken yine insanları bilgilendirmeden ‘‘Biz Projeden Vazgeçtik, Proje Rafa Kaldırıldı’’ vs. klasik şeyler yazmadan ortadan kaybolmaları.

2 Beğeni

Dostlar , abiler, kardeşler öncelikle bilmenizi isterim ki şuan ‘‘EliteBuses’’ adında bir oluşum kalmamıştır. Öfkenizde sonuna kadar haklısınız fakat elimizden olmayan bazı sebepler sorunlar gelişti… Her şey planladığınız gibi gitmiyor maalesef biraz empati yaparsanız sizden ricamdır, Discord sunucusunda habersiz gidip bir gece de kapatıp gitmenin doğru olmadığını şahsım adına biliyorum ve farkındayım… Fakat durumların arka planları olabiliyor maalesef her şeyi de buralarda açıklayamayabiliyoruz. Şu yorumları okurken inanın gerçekten elimizde olamayan sebeplerden dolayı üzüldük,üzüldüm… Ne derseniz haklısınız açıklama yapamadık, bir şey diyemedik kusura bakmayın diyecektim ama çoktan bakan bakmış zaten, düşünün bu yorumlarıda daha yeni görüyorum üstünden ne kadar geçmiş… Biraz da olsa öfkenizi bir kenara bırakın ve bizleri de anlayın. Tekrardan bu yaşanan talihsiz olay için üzgünüz. Esenlikle…

Dostum o oluşum biz değildik, map yapmıyoruz karıştırıyor olabilirsin.