Direksiyon seti arıyorum, düşünüyorum, karar veremedim

vitesine alçakta olması daha iyi :smiley:

2 Beğeni

Hayırlı olsun bi sorun çıkarmaz inşallah keyfini sürün

1 Beğeni

Sağolasın daha iyileri sizin olsun.

Ama daha önce düşünmediğim bi gerçekle yüzleştim, bunu işimiz bittiğinde kaldıramıyoruz sanırım, her defasında sök tak sıkıntı yaratacak birşeye benziyor. Siz masanızda nasıl ayarladınız?

180lik masa ama çalışma masam, pek yer vermek istemiyorum.

2 Beğeni

En sola tak vitesi de ona göre taşırsın oynamak istediğinde büyük monitörü kaydır başka çaresi yok

masayı ikiye bölüp kullanacağım mecbur. yeni eve geçersem artık bi küçük masa daha alırım.

öte yandan sevdim muhabbeti biraz alışınca, ets2’de yol akıp gidiyor. direksiyon direncini de biraz kişiselleştirdim gerçekçi oldu. sadece viteslerde 1. seri - 2. seri - ağır seri geçişleri ilk kafa karıştırıcıydı (12+2 scania), kulaklara verdim serileri mandal çekiyo gibi atıyorum.

forza horizon 4 oynadım biraz, gelişmiş ayarlarını bulamadım (@HasanOfke attı akşam). onda da iyi hoş fakat geri tepki çok fazlaydı, hatta arabanın arka geldiğinde o kadar direniyor ki direksiyon bunu kırarım heralde dedim oynamayı bıraktım. bugün onları ayarlayıp deneyeceğim.

bir de omsi 2’de deneyeceğim tabi ki :smiley:

ahh be özkan 13 yılın sonunda direksiyon sahibi oldun :smile: şimdiye 100 kere almıştın

Ben kendim yaptım masamı bu sene oma göre dizayn ettim alt tarafta klavye mause çekmecem var üstte de direksiyon vites için ayrı bi yer yapıyorum şuan, çizim falan.

1 Beğeni

3100 tl ye g29 aldım 15 gün sonra 3750 tl ye sattım

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Tam diyecektim gel birlikte yapalım diye ama geç kalmışım :smiley:

3 Beğeni