DCS World - Ana Konu

It’s Fulcrum Friday!

3 Beğeni
1 Beğeni

Bu kanal helikopterler ile ilgili güzel eğitimler veriyor. Gerçek apache pilotlari ile ders vs.
Apache çıkmadan öğrenmeye başladım bile :smiley:

Buraya bırakıyorum:

3 Beğeni

Son güncelleme Aralık’da paylaşılmıştı ama F-4U ve F-8J ile ilgili gelişmeleri okumak isteyenler için şunu şuraya bırakayım.

2 Beğeni
2 Beğeni

iyisin yine :smiley:

1 Beğeni

iyiyim de şimdi geçen sefer yaptıkları kampanya gibi mi olacak? yeni program dediğine göre bir şeyler değişiyor
ayrıntıyı bilmiyorum ama umarım daha çok içeriğe erişim sunulur yazık günah şu an

2 Beğeni

Köklü değişiklikler mi olacak acaba? Site bakıma girmişti.

Haber yazısı için siteye bugün 4 yeni fotoğraf eklenmiş.

image
JDAM fotoğrafta varsın ama yoksun…

New Free To Play program is up and running. Haber yayınlandı.

Steamda yok sanırım 14 gün boyunca tüm uçakları deneyebilirsiniz.

Video başlıyor.

2 Beğeni

1 Beğeni

DCS’im bozuldu :DDD

https://dr.squirrelboy12.com/DCSDevelopers/

Bunu kimse atmamış sanırım. Bütün geliştirilen DCS modüllerine kaynakları ile buradan ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni
1 Beğeni

476 vFG dekiler çok iyi uçuyor. Tam istediğim ortam tıpkı falcondaki gibi. Ciddi ve gerçekçi…

Bu videoda JTAC gerçek insan yerde koordinat ve BDA(Battle Damage Assessment / Savaş Hasarı Değerlendirmesi) yapıyor. Ne güzel Combined Arms keşke biraz daha ucuz olsada herkes alıp bu çeşit gerçekçi görevler yapılabilse. Şahsen ben böyle ciddi ortamlardan zevk alıyorum, örneğin bu görevde kimse konu dışı konuşmuyor. Adamlar 50 dakika HOLD atmışlar hedefi beklemek için, kimse alt+f4 çekmiyor. TOT yapılıyor vs. vs. Dış kamerayı kullanmamak, haritayı kullanmamak, random failures açık ucmak. Ancak böyle ortam F-18, F-14, A-10 gibi tamamen bitmeye yakın ucaklarda daha iyi olur. F-16’da hala çoğu sistem çalışmıyor :smiley:

1 Beğeni

offf offf

3 Beğeni

National Geographic Society

şimdilik dcs konusuna paylaşıyoruz ama yakında :slight_smile: msfs

2 Beğeni

:tr:Sanal Türk Yıldızları, Birleşik Krallık’ta gerçekleştirilen Kraliyet Hava Kuvvetleri Air Tattoo organizasyonuna katılıyor. :point_right:

1 Beğeni

acaba kim yaptı???
@bertan06

1 Beğeni

Valla bence güzel oldu :smiley: Aslında şu an gördüğünüz boyamalar eski onları ekipten bir arkadaş tekrar çizecekti. Bir kaç eksik de tamamlandıktan sonra daha güzel olacak. Kokpitler için koltuk modelleyeceğim uygun bir vakitte. Sonrası keyfi şeyler :slight_smile:

Uçuş dinamikler dahil kodlarla ilgili bir çok şeyi de ekipteki arkadaşlar sıfırdan kendileri çözerek yaptılar. Herkesin emeği büyük cidden. Zaten böyle kalmaması gerekiyordu. En iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yaptık yapmaya da devam edeceğiz.

Bu da Tolga hocanın haberi :slight_smile:

3 Beğeni