DCS World - Ana Konu

Top Gun açılış sahnesini canlandırmışlar

2 Beğeni

2.5.6 güncellemesi tam sürüm olarak yayınlandı.

After substantial testing, DCS World 2.5.6 has moved from Early Access into Stable state. This version encompasses a number of updates to the environment, notably water transparency, environment lighting and tone-mapping. It also includes the JF-17 Thunder and recently released Supercarrier.

DCS World 2.5.6 represents one of the biggest updates since the launch of DCS World 2.5 and offers powerful new tools capable of CPU load distribution and FPS management when using peripheral hardware. Many of the improvements in this update are thanks to your feedback and requests, we can’t wait to hear what you think.

The Stable release covers over 700 improvements, features and fixes.

tam liste Stable changelog

2 Beğeni
3 Beğeni

Bugün UH-1H Huey ile dağın zirvesindeki askerleri kurtarma görevini video olarak paylaşmak istiyorum hafta sonu diş ağrısı engel oldu şimdi çekmeye çalışıcam sırası ile görevleri yapmak lazım pek bir ayrıntıya girmesek de oynamadıkça olmuyor 1 aylık kampanyayı zaten yine kaçırdık ne güzeldi hatta kaza yapan askerleri alma göevi vardı bitirmiştim keşke videoya alsaydım lanet olsun şimdi o haritaları alana kadar ooo steamde olsa indirimde güzel şeyler vardı dolar ile almak zor
helikopteri bir de steam hesabına alabilirim eğer biraz daha ilerlersem

3 Beğeni

Gecmis olsun🙏🏽 Videoyu bekliyoruz sabırsızlıkla

1 Beğeni

İncirlik çok yakında bizlerle olacak :facepunch:

2 Beğeni

1 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

omg

1 Beğeni

Adana’ya

image

image

Gidek mi?

1 Beğeni

DCS World - Suriye Harita DLC’sinden İncirlik ve Adana videosu geldi! https://www.simulasyonturk.com/dcs-world-suriye-harita-dlcsinden-incirlik-ve-adana-videosu-geldi/

evet msfs odağımızda ama burada daha ayrıntılı duran bir harita var deneyebilirim de çıksın da bakarız :slight_smile:

1 Beğeni

DCS World için RTS destekli Dinamik Görev Motoru geliyor! https://www.simulasyonturk.com/dcs-world-icin-dinamik-gorev-motoru-geliyor/

1 Beğeni

yarın mevzu var

2 Beğeni

yayın açıldı.

1 Beğeni

Matt Wagner da bence video paylastıktan sonra msfs2020 ye geciyordur :sunglasses:

Are you ready to get ugly?

1 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni