DCS World - Ana Konu

helikopter hala gelmediği için tam başlayamadım :smiley: @emre54 ile zaten yeterince videolara maruz kalıyoruz
yavaş yavaş araştırıp öğreniyoruz hiçbir şey pat diye olmuyor bir sürü simülasyon türü varken hepsine eşit yoğunlaşmaya çalışmak gerekiyor ama son birkaç ayda haber yazacak kadar konuyu takip ettim o yüzden gündem simülasyon veya alt bölümünde Flight Sim Haberleri diye bir şeyde uçuş simülatörlerinde yaşanan gelişmeleri aktarabilirim

1 Beğeni

Şimdi tekrar görüştüm. Ticket sisteminde mesaj doğal olarak gitmemiş çünkü ben onlarla temasa geçtikten sonra kayıt olmuştum :smiley: neyse şimdi halledicekler
hanimiş benim helim ha ha hanimiş

1 Beğeni

Laobi tarafından hazırlanan ve Eagle Dynamics tarafından onaylanan UH-1H Huey eğitim videoları
https://www.youtube.com/channel/UCqH078Ef0HENo01LF3xwIvA/videos

Startup Tutorial

Radio Tutorial

Hover Tutorial

Takeoff Tutorial

Navigation Tutorial

Rocket Tutorial

Guns Tutorial

Autorotation Tutorial

Landing Tutorial

VRS & Cargo Tutorial

Hangi helikopterleri verecekler?

UH-1H Huey istedim tabii diğer paketleri de beklicem.

1 Beğeni

Başlangıç için Ka-50 varken UH-H1 ne bileyim :slight_smile:

ka 50 helikopteri yapmak istediğim görevlere uygun değil :smiley: tamamen savaş helikopteri kullanmak istemiyorum şimdilik diyelim hueyde takılıp ondan sonra zaten diğerlerine atlarım standart olarak rus helisi olsaydı mesela huey demezdim ya da savaş helisi ama hiçbiri olmayınca başka çare kalmadı
ka50yi istiyorum ama apache heli modunda modülü gerekiyor çünkü :smiley:

1 Beğeni

evet helikopter hesabıma eklendi birazdan giricem :slight_smile: güncellerim burayı

1 Beğeni

E o zaman taş gibi Mi-8 vardı :slight_smile: neyse onlar gelene kadar batı bloğu helilerini idare edeceğiz artık. Hayırlı olsun bu arada Huey’in :smiley:

ilk girdiğimde öylesine çektiğim fotoğraflar
daha sonra campaing olayına baktım tiflis üzerinde takıldım
instant actiondan oil rig ve gece uçuşunu denedim
çok iyi be
xplane11deki varsayılan heli kullanışını yavan kalıyordu eklenti alsam düzelir tabii bazı şeyler ama salla
burada her şeyi hissediyorum şu an video çekemem de hafta sonu mutlaka amatör bir uçuş gelecek

kontrollere alışmam lazım dcsin genel olarak bu olaylarnı çözünce kolaylaşır

benim istediğim oyun alanı olan bir şeydi ve dcsde bunlar var geç katıldık ama napalım :smiley:
mfsye kadar idare eder desem de orada heli olmayacak şimdilik :smiley:

2 Beğeni

İlk videoyu çektim. Ama ikiye bölüyorum. İlkinde serbest uçuş sonra da liman turu yaptık. Force Trim kapalıydı. İkincisinde ise Oil Rig’e inmeye çalıştım. Force Trim olayını yarısında açtım farkını görürsünüz :smiley: öyle işte kör topal başladık. :smiley:

1 Beğeni

DCS World’e başlıyoruz! İlk bölümde UH-1H Huey helikopteri ile Kafkasya bölgesinde tur atıyoruz.
Force trim kapalı ve hiçbir ayar yapmadan otomatik başlatarak uçtuk. Ciddiye almayın :slight_smile: 2. bölümde Oil Rig’e gece iniş yapacağız.

1 Beğeni

Bu oyunu açtığımda yükleme ekranında kalıyor açılmıyordu ve ilginc bir şekilde oyun Steam da silinmiş olarak kütüphanede bekliyor görünüyor simdi

1 Beğeni

Kaç aydır bekliyoruz belli değil sonunda Huey!

Kampanya görevini dün gece yaptım. Önemli kısa yolları atamaya başladım. Böyle böyle alışıcaz :smiley:

1 Beğeni

Kalkışlara biraz daha çalışmalısın mamdinim :smiley:

Gözlerim AH-1 serilerini aradı.

dağın zirvesindeki askerleri kurtarmaya gittim baya iyidi tırmanmak :smiley: ama inerken bilin bakalım ne oldu? :smiley: sert vurdum kızaklar gg foto çekeyim diye durdur bırak derken ayar bozuldu

1 Beğeni