DCS World - Ana Konu

2.7 Güncellemesi 14 Nisan’a ertelendi.(Değişebilir)

Bu haftanın haberi: Supercarrier upcoming features

3 Beğeni

6 saatlik uçuşun ardından

3 Beğeni

Spanish F/A-18C Hornets

1 Beğeni

Oooo videolar paylaşacaksak bence ayrı konu açalım :smiley: buda benden gelsin https://youtu.be/TPzjcQsiJGs zamanında çook Cruise videosu izlemiştim.

1 Beğeni

Acmaliyiz tabiki eger siteye ek yuk getirmeyecekse @Alpiinoo :metal:tutorial tarzi videolar da olabilir dcs de türkçe içerik eksik bana göre sadece hasan ve youtube da dcstr solotürk nickli bir arkadas yapiyor

1 Beğeni

Tutorial kısmına bakmak lazım sorun yaşayana yardımcıda olabiliriz burada her türlü.

1 Beğeni

2 Beğeni

Yuvaya dönüş. 2 saatlik uçuşun ardından kalanlar.

4 Beğeni

*Strait of Hormuz

2 Beğeni

2.7 çıktı

3 Beğeni

72 GB :smiley: benim icin

1 Beğeni
1 Beğeni

İnsanın oturup yeniden bütün prosedürleri checklistleri ezber edip şu simülatörde F-16 uçurası geliyor da ah vakit ahh… :smiley: İş hayatı ömrümüzü yedinnnn

1 Beğeni

ki realese version dan beri bos bırakmadılar gelisti sistemler :+1: maalesef abi hic uyumamak falan lazım mesai gosterebilmek icin

1 Beğeni

evet ben de yayın sonunda @vanillamango gazlamasıyla indirmeye başladım zaten indirecektik de işte… :smiley:
şimdi attıkları maile de cevap yazıyorum en azından suriye haritası falan versinler de uçmaya takılmaya mazeretimiz olsun :slight_smile:

3d cloud combat simulator olmuş

1 Beğeni

Valla geçen aylarda ben de indirdim kaldı öylece bakamadım. Ucuz yollu bir de throttle ve stick bulmuştum o da kaldı :smiley: Falconda HARM atış prosedürlerine kadar geldiydim o zamanlar F-16 modülü yoktu dcs de. Şimdi var vakit yok :joy:

1 Beğeni

Uc hafta once Eagle Dynamics yeni AGM-88C harm modlarını tanıtmıstı :+1:

1 Beğeni

Evet görmüştüm. Yavaş yavaş ilerletiyorlar ama tam incelemedim. Sanırım SMS ekranı ve MFDde sorunlar vardı en son bazı şeyler kullanılamıyordu yanlış anımsamıyorsam bi bakmak lazım

1 Beğeni

Eve gidip şu simülatörü indirip mağaralara falan DTOSla saldırasım geliyor :grin: mk-82 falan atabiliyoz mu?

1 Beğeni

:upside_down_face: :upside_down_face:
Unguided Bomb : Mk-84, Mk-82 LDGP, Mk-82SE, Mk-82AIR, BDU-33, CBU-87 ve CBU-97