DCS World - Ana Konu

bu settings ile beta oncesi 70fps alırken sımdı 40-50 arası geziniyor

1 Beğeni

:smiley: sistemin önemi ortaya çıkıyor işte

2 Beğeni

msfs de optımızasyon farkı olarak soyluyorum bazen ekran refresh rate medıum olmasına ragmen 120-30 fps :upside_down_face:

1 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

DCS World için yayınlanan ücretsiz A-29B Super Tucano uçak eklentisi

Kurulum
Örnek C:\Users\hasan\Saved Games\DCS.openbeta\Mods\Aircraft\a-29b-community-main

Hürkuş livery

Örnek C:\Users\hasan\Saved Games\DCS.openbeta\Mods\Aircraft\a-29b-community-main\Liveries\A-29B\Hürkuş Black

bu uçak gerçekten harika ama sonra ayarların ıyapıp uçmalıyım

aktif olarak geliştirmeye devam edersen bambaşka bir hale dönüşüyor
ama insanlar x-plane 12’ye bile endişe ile bakıyorsa…

sanmıyorum ama umarım eylül ayındaki dijital fuarda ciddi bir şeyler görürüz öyle fizik fizik diye söylenmekle iş bitmiyor

1 Beğeni

muhteşem :slight_smile:

2 Beğeni

Bu adamlar işlerini tutkuyla yapıyor. Oyuncular da aynı şekilde desteklerini esirgemiyorlar. Bak ne kadar güzel işler çıkıyor.

1 Beğeni
2 Beğeni

One Minute Flight School: How to Fly a Huey
ayrıca one minute falan nefret ederim yeri gelmisken soyleyeyım dedim :sunglasses:

2 Beğeni

keşke biri bana öyle gerçeğinde gösterse :smiley: yalnız filmi izlememiştim izleyebilirim şu an

1 Beğeni

fılm evet onerebilirim Bat*21 (1988) - IMDb 1988
huey konusunda da bildigim ne varsa paylasırım tail rotor yuzunden kalkısta yuzde 10-15 left rudder ve stick ile 90derece hover oluyoruz ve trımmer olayı ıle var olan angle of attack ını sabıtlıyorsun :wink:
aslnda agzı bozuk laobi soyle de anlatmıs
https://youtu.be/ws2QfXI1w1s

laobi videoları ilk geldiğinde izlemiştim ancak o ara msfsdeki deneyim yoktu kasmıştım ama saldım sonra… zaten bir şey yapamadık şu an açıkçası indirdikten sonra adam gibi rehberlere bakıp cold dark başlatmadım :smiley: nedense bu ara yeni bir şey öğrenmek zor geliyor

1 Beğeni

Huey’de asıl sorun Cold Start’dan çok Hover’da kalmak aslında. Alalı neredeyse 1 sene oldu ama hala adam akıllı hover yapamıyorum :joy: :joy:

1 Beğeni

Steam’de indirim başladı.

1 Beğeni
2 Beğeni

buraya da atayım :smiley:

1 Beğeni

tam zamanında :slight_smile:

2 Beğeni

Razbamdan Eagle fotoğrafı: Ah ah en sevdiğim uçak… F-18 ile yarışıyor benim için :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

İndirim varken F-16 mı alsak bir dal :grin:

2 Beğeni